Nurettin Sever Saski Bizim Göz bebeğimiz!

BEM-BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever ve BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, SASKİ Genel Müdürü Dr. Bahattin Yanık’ı ziyaret etti.

Samsun 24.06.2021, 11:49 24.06.2021, 11:54
Nurettin Sever Saski Bizim Göz bebeğimiz!

BEM-BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever ve BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, SASKİ Genel Müdürü Dr. Bahattin Yanık’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette şehirdeki birçok kamu kurum ve kuruluşunun olduğu gibi, SASKİ'nin de çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve yapılan hizmetlerden memnun olduklarını belirten BEM-BİR-SEN Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever, SASKİ’nin, hızlı ve problemlere anında müdahale eden sisteminin Samsun ve ilçelerinin su ihtiyacına yüksek standartlarda çözüm ürettiğini, SASKİ’nin hem Samsun’un hem de kendilerinin göz bebeği olan önemli bir kurum olduğunu kaydetti.

KESİNTİSİZ KALİTELİ HİZMET

SASKİ Genel Müdürü Dr. Bahattin Yanık ise, BEM BİR SEN Genel başkan yardımcısı Nurettin sever ile Samsun şube Başkanı Savaş Gayretlinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Karadeniz' in güzide şehri Samsunumuzun gelişmesi ve kalkınması için, birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmeye devam edeceğiz. Şehrimizde yaşayan kıymetli halkımıza kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmak için mesai mefhumu gözetmeden çalışmaya devam ediyoruz. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıyız” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)