Nuri Seven, Ankara'da Samsunlu İş Adamlarını ve Dernekleri Ziyaret Etti

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, ziyarete gittiği Ankara'da Samsunlu İşinsanlarını ve Dernekleri ziyaret etti.

Samsun 10.10.2020, 13:09
Nuri Seven, Ankara'da Samsunlu İş Adamlarını ve Dernekleri Ziyaret Etti

Ankara Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği (ASİYAD( Başkanı Osman Yılmaz ile 17 tane Samsunlular Derneklerinin Birleştiği Ankara Samsun Dernekler Federasyonu (ASDEF) Başkanı İbrahim Işık’ı ziyaret eden Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, ziyaretlerinde Samsun'un geleceğiyle ilgili istişarelerde bulundu.

Genel Başkan Nuri Seven, ASDEF Başkanı İbrahim Işık ve Başkan Osman Yılmaz’la fikir alışverişinde bulundu. Başkan Seven, yatırım konusunda Samsun’un da değerlendirilmesi gerektiğini ve bu konuda çalışma yapılmasının şart olduğunu söyledi. Sevdamız Samsun Platformu’nun çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyleyen ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Samsun’un değerlerini yükseltecek her adımın destekçisi olduklarını belirterek, platforma çalışmalarında başarılar diledi. Başkan İbrahim Işık ile Başkan Osman Yılmaz, Başkan Seven’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Genel Başkan Nuri Seven, ziyaret sırasında hediyelerini de takdim etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık