Nuri Seven, Samsun’u Seven, Samsunspor’u da Sever

Sevdamız Samsun Genel Başkanı Nuri Seven, Yılport Samsunspor’a şampiyonluk yolunda başarılar diledi.

Samsun 26.04.2021, 20:17 26.04.2021, 21:54
Nuri Seven, Samsun’u Seven, Samsunspor’u da Sever

Sevdamız Samsun Genel Başkanı Nuri Seven, Yılport Samsunspor’a şampiyonluk yolunda başarı dileklerini sunarken Samsun’da oynanacak maçlarda Samsun esnafı da kazanacağını söyledi.

Samsun’u seven, Samsunspor’u da sever

Yılport Samsunspor’a şampiyonluk yolunda başarılar dilediklerini sunan Genel Başkan Nuri Seven, Çocukluğunun ve gençliğinin Samsunspor tribünlerinde geçtiğini belirtti. Nuri Seven, “Samsun’u seven, Samsunspor’u da sever." ifadelerini kullanarak, "Biz çocukluğumuzdan bu yana bu şehrin değerleri ve menfaatleri için mücadeleye etmeyi öğrendik. Samsunspor, şu anda Süper Lig’e doğru ilerliyor. Samsunluluk duygusu olan herkesin bu zor günlerde takımın yanında olması, maddi ve manevi destek olmaları gerekiyor. " dedi.

Samsunspor Başkanı Sayın Yüksel Yıldırım'ın kulübün en zor gününde çıkıp ayağa kaldırdığını belirten Seven; "Yaptığı bu fedakarlıkta kendisini yalnız bırakmamamız gerekiyor. Şehrimizin siyasetçilerinden, bürokratlarına kadar herkesin birlik beraberlik içinde olması şart” dedi.

Samsun’da oynanacak maçlarda, şehrimizin esnafı da kazanacak

Samsunspor’un, Süper Lig’e yükselmesiyle birlikte şehrinde Süper Lig’e çıkacağını belirten Genel Başkan Nuri Seven, “Samsun’un her alanda Türkiye’nin zirvesinde olması gerekiyor. Artık futbola sadece spor olarak bakamayız. Çünkü çok büyük miktarda paraların harcandığı ve kulübün bulunduğu şehrin adının sürekli gündemde kaldığı bir branş. Bu nedenle Samsunspor’la birlikte Samsun’da yükselecek. Samsun’da oynanacak maçlarda, şehrimizin esnafı da kazanacak. Otelinden, restoranına kadar herkesin faydasına olacak. Samsun sevdalıları olarak bizim tek istediğimiz, nasıl ki rakiplerimizin üst düzey siyasetçileri veya bürokratları çıkıp açıklama yapıyorsa, Samsunlular da aynı duruşu sergilesin. Sonrasında zaten başarı kaçınılmaz olacaktır” ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)