Nuri Seven ve yönetim kurulu, Bayburtlular Derneği’ni ziyaret etti

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu, Bayburtlular Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette Samsun için birlikte hareket etme mesajları verildi. Genel Başkan Nuri Seven, “Biz birlikte güçlüyüz” dedi

Samsun 26.01.2022, 13:27 26.01.2022, 13:32
Nuri Seven ve yönetim kurulu, Bayburtlular Derneği’ni ziyaret etti

Sevdamız Samsun Platformu yöneticileri Bayburtlular Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette Samsun için birlikte hareket etme mesajları verildi. Genel Başkan Nuri Seven, buradaki konuşmasında “Biz birlikte güçlüyüz” ifadelerine yer verdi.

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri Bayburtlular Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarete Sevdamız Samsun Platformu Canik İlçe Temsilcisi Oktay Öz de katıldı. Bayburtlular Derneği Başkanı Hakan Tali ile birlikte fikir alışverişinde bulanan Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, “Hemşeri dernekleri, kamuoyu nezdinde çok önemli yere sahipler. Bayburtlular derneği başkanı sayın Hakan Tali, yönetim kurulu ve üyelerinin içindeki Samsun sevdasını iyi şekilde biliyoruz. Her zaman dediğimiz gibi kişilerin nereli olduğu bizim için önemli değil. Bizim için önemli olan bu şehre aidiyet duygusunu taşımak. Bayburtlu dostlarımız da bunun en güzel örneği. Samsun için birlikte hareket edeceğiz. Çünkü bu coğrafyada hepimiz biriz. Samsun, Ordu, Giresun, Rize, Bayburt, Gümüşhane ve diğer illerin hepsi bizim” diye konuştu.

‘HER ZAMAN YANLARINDAYIZ’

Sevdamız Samsun Platformu’nun yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini söyleyen Bayburtlular Derneği Başkanı Hakan Tali ise, “Sevdamız Samsun Platformu’nun yönetim kuruluna derneğimize yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür ediyoruz. Samsun bizim için çok önemli ve çok güzel bir şehir. Biz derneğimizde ata topraklarımız olan Bayburt’un geleneklerini yaşatırken, diğer taraftan Samsun için de elimizden geleni yapıyoruz. Çünkü hepimiz bu şehirde yaşıyoruz. Çocuklarımız bu şehirde büyüyor. İlerleyen dönemlerde torunlarımız bu şehirde büyüyecekler. Onlara daha güzel ve daha yaşanabilir bir Samsun bırakmak için birlikte hareket etmekten başka çaremiz yok. Sayın Nuri Seven ve yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diliyorum. Bayburtlular Derneği olarak her zaman yanlarındayız” şeklinde konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)