Nuri Seven, Yatırımların, Farklı Bölgelere Kaymasına Tepki Gösterdi

Sevdımız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, Samsun'da herhangi bir bölge müdürlüğünün kapanmaması için her zaman mücadeleye hazır olduklarını söyledi.

Samsun 04.11.2021, 21:35
Nuri Seven, Yatırımların, Farklı Bölgelere Kaymasına Tepki Gösterdi

Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü'ne yeni atanan Hüseyin Genç’i makamında ziyaret eden Sevdımız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri yeni görevlerinde hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Sevdımız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven ziyaret esnasından yaptığı konuşmada, Samsun Bölge Müdürlüğü’nün kapanarak farklı bir şehre bağlanmasının gündeme geldiği süreçte, kapanmaması için çok mücadele ettiklerini söyledi. Genel Başkan Nuri Seven, “İlimizden herhangi bir bölge müdürlüğünün kapanmaması için her zaman mücadele ederiz. Bölge müdürleri bu şehir için önemli temel taşlarından. Hem siyasi hem de bürokrasi olarak şehrimizde ne kadar çok bölge olursa Samsunumuz için de durumlar aynı orantıda iyiye gider. Eski tarihlerde, ticaretin merkezlerinden biri olan şehrimiz zaman içinde yatırımların, farklı bölgelere kaymasıyla ekonomik olarak zaten büyük bir kayıp yaşadı. Bundan sonraki süreçti hem siyasetçilerimizi hem de üst bürokratlarımızı Samsunumuzu kalkındırmak için yatırımcıları teşvik edecek yönetim anlayışına davet ediyoruz. Ayrıca Samsun Bölge Müdürlüğü’ne atanan Sayın Hüseyin Genç’i tebrik ediyor ve görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğunu memnuniyeti dile getiren Telekom Samsun Bölge Müdürü Hüseyin Genç, hem Samsun hem de bölgeye bağlı olan şehirde en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını belirtti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)