Alexa

Ömer Gürcan'dan Parkomat Açıklaması

Parktek Otopark İşletmeleri Genel Müdürü Ömer Gürcan, daha önceki Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin tarafından seçimler dolayısıyla bazı caddelerin kapatıldığını fakat esnaf tarafından bu caddelerin tekrar açılması yönünde büyük şehir belediyesine talep geldiğini belirtti.

Ömer Gürcan'dan Parkomat Açıklaması

Eski Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'in UKOME kararı ile parkomat uygulamasının bazı caddelerde iptal adildiğini açıklamış ardından PARKTEK görevlileri söz konusu caddelerdeki park tabelalarını sökmüştü.

Parktek Otopark İşletmeleri Genel Müdürü Ömer Gürcan, bugün yaptığı yazılı basın açıklamasında daha önce ücretli otopark olarak kullanılan caddeler kapatıldığını belirterek şunları söyledi: "Cumhuriyet caddesi, Fuar caddesi, Abdulhakhamit caddesi ve İstiklal caddesinin ara sokakları için parkomat cihazı istediklerini sözleşme gereği maliyeti 500 bin tl'yi bulan yatırım yaptırdılar. Sonra eski belediye başkanı Zihni şahin tarafından seçimler dolayısıyla bu caddeler kapatıldı. Fakat esnaf tarafından bu caddelerin tekrar açılması yönünde büyük şehir belediyesine talep geldi." ifadelerini kullandı.

Ömer gürcan, Esnafın ve vatandaşın Büyükşehir belediyesine tekrar açılması yönünde verilen talep dilekçeleri basınla paylaştı.

CUMHURİYT CADDESİ.pdf

ABDÜLHAK HAMİT CADDESİ.pdf

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 01:15
YORUM EKLE