Osman Genç, Sayın Cumhurbaşkanımızla miting sonrası görüştük.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti'ye destek isteyen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Sayın Cumhurbaşkanımızla miting sonrası görüştük. Kendisi Canik'in sonucunu merak ediyor. Sandıkları 24 Haziran'da patlatalım" dedi.

Samsun 19.06.2018, 22:48
Osman Genç, Sayın Cumhurbaşkanımızla miting sonrası görüştük.

Başkan Genç, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlardan AK Parti ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek gezilerini sürdürüyor. AK Parti İlçe Başkanı Ercan Eler ve meclis üyeleri birlikte Başalan Mahallesi'nde pazar esnafını gezen Başkan Genç, vatandaşlara sohbet etti,  hal hatırlarını sordu. Genç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Canik'teki seçim sonuçlarını merak ettiğini söyledi.

BAŞKAN GENÇ: CANİK-ASARCIK YOLU YAPILACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Canik ve Samsun için önemli yatırım müjdeleri verdiğini ifade eden Başkan Genç, "Biz sayın sağlık Bakanımız Ahmet Demircan'a ilçemizi ziyaretinde söyledik, kendisi de sağolsun sayın Cumhurbaşkanımıza söyledi. Sayın Cumhurbaşkanımız da Samsun mitinginde müjdeyi verdi. İnşallah önümüzdeki dönemde Canik-Asarcık yolu yapılacak. Bu yol bu bölgeye önemli katkı sağlayacaktır. Bir yerin kalkınması için ulaşım önemli. İkinci devlet üniversitesi bölgemizde açıldı. Şehir hastanesi yapılacak, psikiyatri hastanesi ve fizik-tedavi hastanesi olmak üzere bin 200 yatak kapasiteli bir hastane kompleksi yapılacak. Hızlı tren çalışmaları devam ediyor. Bunların tamamlanması için bu iktidarın güçlü şekilde devam etmesi lazım" dedi.

24 HAZİRAN DÜĞÜN GÜNÜ

Başalan halkına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı Samsun mitingine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür de eden Başkan Genç, "Mitingde yüzümüzü kara çıkarmadınız. Sayın Cumhurbaşkanımızı çok güzel karşıladınız. Tüm halkımıza çok teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızla miting sonrası görüştük. Kendisi bizlere Canik'te 24 Haziran'da sandıkları merak ettiğini ve bize güvendiğini söyledi. İnşallah daha önce olduğu gibi 24 Haziran'da da sandıkları Canik'te patlatacağız. 16 Nisan'da yeni sistem için sözü kestik, inşallah 24 Haziran'da düğünü yapacağız. 24 Haziran bu milletin ikinci bayramı olacaktır" diye konuştu. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)