Osman Genç; Yine Destan Yazacağız

Canik Kültür Merkezi'nde düzenlenen iftar yemeğinde AK Parti ailesi buluştu. Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine dikkat çekti.

Samsun 20.05.2018, 22:00 20.05.2018, 22:25
Osman Genç; Yine Destan Yazacağız

Canik Belediyesi ve AK Parti Canik İlçe Teşkilatı'nın Canik Kültür Merkezi'nde ortaklaşa düzenlediği iftar yemeği AK Parti ailesini bir araya getirdi.

Düzenlenen iftar yemeğine Başkan Osman Genç'in yanısıra AK Parti İlçe Başkanı Ercan Eler, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kansız, Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, muhtarlar, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve partililer katıldı.

CANİKTE REKOR KIRACAĞIZ

Ramazan ayını tebrik ederek ve Filistin halkını katleden İsrail’i kınayarak başlayan Başkan Genç, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine dikkat çekti. Seçime az bir zaman kaldığını belirten Başkan Genç, “24 Haziran’da da 16 yıldır olduğu gibi inşallah yeniden tarih yazacağız, destan yazacağız. Ancak bunun için 24 Haziran için de her zaman ki gibi çok çalışacağız.  Benim Canikli hemşehrilerimin her seçimde olduğu gibi bu seçimde de tercihini istikrardan yana kullanacağından hiç şüphem yoktur. Ancak bizim için önemli olan daha önce yakaladığımız başarı çıtasını daha yukarı çıkarmak, Canik'te rekor kırmaktır” dedi.

"Hedefimiz 2023"

Türkiye’nin istikrarı ve 2023, 2053, 2071 hedefleri için bu seçimin çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Genç, “24 Haziran Türk-İslam coğrafyasının ümidi, herkesin gözünün diktiği ve elini açtığı Türkiye'nin yeniden doğuşudur. 24 Haziran, Türkiye'nin bütün aksaklıklardan, yüklerden, ayak bağlarından kurtulacağı bir seçimdir. İnsana hizmetin, ülkemize, milletimize, vatanımıza, bayrağımıza, ezanımıza hizmetin devamı için oturma şansımız yok. Hedefimiz 2023. Bizler Yeni Türkiye'nin inşasında birer tuğlayız. Tuğla ne kadar sağlam olursa, inşaat o kadar sağlam olur. Bunu unutmayalım” diye konuştu.

AK Parti'nin kadroları da aynı dava için savaşıyor. 

Bu vatanın, fedakarlık yapanların omuzları üstünde bu günlere geldiğini dile getiren Başkan Genç, “Dolayısıyla bu dava bir günlük dava değildir. Uhud’da, Bedir’de, İstanbul’un Fethi’nde, Çanakkale’de ecdadımız ne için savaştıysa, yine aynı şekilde Afrin’de, 15 Temmuz’da kahramanlarımız ne için savaştıysa işte AK Parti'nin kadroları da aynı dava için savaşıyor. Bir defa bunun bilincinde olmalıyız. Bunun için 21. yüzyılı iyi algılamamız gerek. Dünyaya, ülkemize ve şehrimize ait fotoğrafı iyi okumamız lazım. Bu partinin ve ülkenin lideri, sayın Cumhurbaşkanımızı iyi algılamalıyız” şeklinde konuştu.


AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler de, Canik'te düzenlenen iftar yemeğinin birlik ve beraberliğin güzel bir örneği olduğunu ifade ederek, "Bizlerin biraraya gelmesini, birlik ve beraberlik içinde olmamızı hem şehrimiz, hem ülkemiz hem de milletimiz için çok önemsiyorum. Ramazan ayınız mübarek olsun" ifadelerini kullandı. 
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442