Alexa

"Pedofiliyi savunan kitaplar yazan sapık zihniyetli kişiler"

Sevdamız Samsun Platformu Özellikle son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle çocuklara yapılan aşağılık saldırıları tüm dünya duymaya başladı.

"Pedofiliyi savunan kitaplar yazan sapık zihniyetli kişiler"
banner327

Pedofiliyi savunan kitaplar yazan sapık zihniyetli kişiler ile bunun bir hastalık olduğunu savunanlar da çocuklara karşı işlenen cinsel saldırıları meşrulaştırmaya çalışanlar da gözlerinde sapık olduğunu belirten Sevdamız Samsun Platformu üyeleri yaptıkları yazılı basın açıklamasında çocuklara uzanan her el kırılsın ifadelerini kullandılar.

KANIMIZ DONUYOR

Özellikle son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle çocuklara yapılan aşağılık saldırıları tüm dünya duymaya başladığını ifade eden Sevdamız Samsun Platformu yöneticileri, "Belki iletişim ağı bu kadar gelişmeden de aynı olaylar yaşanıyordu. Ancak artık her türlü bilgiye ve habere rahatlıkla ulaştığımız bu günlerde çocuklara karşı işlenen suçları gördükçe kanımız donuyor, nutkumuz tutuluyor, nefesimiz kesiliyor. Henüz oyun çağında olan yavrularımıza uzanan kirli eller kırılmadıkça, yürüklerimizi yakan olaylara sebep veren insanların nefesleri kesilmedikçe bizim de vicdanımız rahatlamayacak." dedi.

Bazılarının çıkıp insan hakları diye kendilerine tepki de gösterebileceğini söyleyen Platform yöneticileri açıklamalarını şöyle devam ettirdi:

SUÇUN HER TÜRLÜSÜNE KARŞIYIZ

Ancak söz konusu kendini savunamayan bir çocuk olunca maalesef bizde duygularımızı kaybediyor, insanlığımızdan utanıyoruz. Pedofiliyi savunan kitaplar yazan sapık zihniyetli kişiler ile bunun bir hastalık olduğunu savunanlar da çocuklara karşı işlenen cinsel saldırıları meşrulaştırmaya çalışanlar da bizim gözümüzde suçludur. Suçun her türlüsüne karşıyız. Fakat çocuklara, bebeklere karşı işlenen tüm suçlar için devletimiz tarafından gereğinin yapılmasını ivedilikle talep ediyoruz. Çocuklara uzanan her el kırılsın!

YORUM EKLE