Platform Başkanı Nuri Seven'den Ankara'da Destek Turu

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, Ankara ziyaretinde Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever’i makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Samsun 28.06.2019, 21:47 28.06.2019, 22:09
Platform Başkanı Nuri Seven'den Ankara'da Destek Turu

Ankara'da Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever’i makamında ziyaret ederek, Sevdamız Samsun Platformu çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, Ankara ziyaretinde ilk olarak Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Sever’i ziyaret ederek,her geçen gün Samsun Platformunun büyüdüğünü, büyüdükçe de Samsun'a ve Samsunlulara daha iyi hizmetin yollarının aralandığını söyledi.

Yaptıkları çalışmalar hakkında geniş bilgi veren platform Başkanı Seven, Nurettin Sever’den de tam destek sözü aldı.

Sevdamız Samsun Platformu’nun çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve güzel projelere imza atıldığını belirten Nurettin Sever, çalışmalarında başarılar dileyerek, Nuri Seven’e Ben bir Sen adına plaket takdim etti.

Platform Başkanı Nuri Seven’in ikinci durağı İyilik Yap Derneği Genel Başkanı Ahmet Yardımcı oldu.

Platform Seven, Ahmet Yardımcı’ya uyguladıkları sosyal sorumluluk projelerini anlatarak, birlikte yapabilecekleri projeler ile ilgili istişarede bulundular.

Nuri Seven burada yaptığı konuşmada, “Ankara’da gerçekleştirdiğimiz ziyaretler olumlu geçti. Her geçen gün platformumuz hızla büyümeye devam ediyor” diye konuştu.

Başkan Seven, ziyaret sonunda Ahmet Yardımcı'ya Samsun’un simgesi olan Onur Anıtı’nın biblosunu hediye etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)