banner434

Ramada Plaza By Wyndham Samsun'da Hizmete Girdi

Dünyaca ünlü Ramada Plaza By Wyndham Samsun'da hizmete girdi. Ramada Plaza, Türk ve çağdaş dünya mutfaklarının eşsiz lezzetleri misafirlerin beğenisine ve damak tadına sunmaya başladı.

Samsun 13.04.2022, 12:33 13.04.2022, 13:02
Ramada Plaza By Wyndham Samsun'da Hizmete Girdi

Ramada Plaza By Wyndham Samsun'da hizmet vermeye başladı. Dünyanın en geniş ve seçkin otel zincirlerinden olan Ramada Plaza By Wyndham Samsun'da  misafirlerini ağırlıyor ve  Türk ve çağdaş dünya mutfaklarının eşsiz lezzetleri misafirlerin beğenisine ve damak tadına sunuyor.

Sahip olduğu hava, kara, deniz ve demiryolu ulaşım ağları ile bölgenin ve Türkiye'nin en önemli şehirlerinden olan Samsun, dünyaca ünlü marka bir otel kazandı. Samsunlu yatırımcılar tarafından hizmete açılan Ramada Plaza By Wyndham, Nisan ayı itibarıyla İlkadım ilçesi Liman Kavşağı'nda hizmete girdi. 

Ramada Plaza By Wyndham çok yönlü hizmet sunuyor

Şehir merkezindeki konumuyla Ramada Plaza By Wyndham, müşterilerine dünya standartlarında hizmet veriyor. Çevreye duyarlı mimarisi ve yüksek standartlarla donatılan otel, turistik veya iş amaçlı seyahat eden aynı zamanda keyifli vakit geçirmek isteyen misafirlerine konforlu bir konaklama sunuyor. Koşulsuz misafir memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile hizmet veren otelde, konaklama ve toplantı organizasyonlarında misafirlerini farklı deneyimlerle tanıştırmak planlanıyor. Misafirlerin kendilerini özel hissedeceği ferah mekanların yer aldığı otel 120 oda kapasiteli. Ayrıca Roof katı ile 3 etkinlik salonu bulunan otelde yer alan restaurantta, geleneksel Türk ve çağdaş dünya mutfaklarının eşsiz lezzetleri misafirlerin beğenisine ve damak tadına sunuluyor.

RAMADA HAKKINDA

Amerikan çokuluslu otel zinciri olan Ramada otelleri, Wyndham Hotels & Resorts çatı markası altında Ramada By Wyndhams adı altında üç ayrı kategoride hizmet vermektedir. Dünyada 63 ülkede 800'den fazla, Türkiye'de 100'e yakın bulunan Ramada otellerinin sonuncusu Ramada Plaza By Wyndham Samsun'da Nisan ayı itibarıyla hizmete girdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)