Alexa

Sağlık-Sen Samsun Şubesi İl Divan Toplantısı Yapıldı

Sağlık-Sen Samsun Şubesi İl Divan toplantısı Samsun Grand Amisos Otel’de gerçekleştirildi.

Sağlık-Sen Samsun Şubesi İl Divan Toplantısı Yapıldı

Sağlık-Sen Samsun Şubesi İl Divan Toplantısını Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve Genel Başkan Yardımcıları İdris Baykan ve Yusuf Tural’ın da katılımıyla Amisos Otelde gerçekleştirdi.

Samsun teşkilatıyla genel merkez yönetiminin bir araya geldiği toplantıda açılış konuşmasını Sağlık-Sen Samsun Şube Başkanı İlyas Biçer yaptı.

Başkan Biçer, Sağlık-Sen yönetimi ve temsilcileriyle bir araya gelmekten memnuniyet duyduklarını belirterek “Bütün sağlık çalışanlarımızın haklarını tam ve eksiksiz olarak ödenmesini, adil ve adaletli bir döner sermaye sisteminin hayata geçirilmesini sağlamak için mücadelemize devam ediyoruz” dedi.

DÖNER SERMAYE ADALETSİZLİĞİ...

Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, toplantıda yaptığı konuşmasında adaleti ve istişareyi en önemli değer olarak gördüklerini belirterek, “Hak mücadelesini verirken adaleti teklif edecek ve adaletli olanı talep edeceğiz. Bu nedenle ilk talebimiz döner sermayedeki adaletsizliğin ortadan kaldırılması olmuştur. Döner sermaye adaletsizliğinin son bulması gerekiyor. Adil ve adaletli bir döner sermaye sisteminin hayata geçirilmesini sağlamak temel önceliğimizdir” dedi.

Sağlık Sen Samsun Şubesi İl Divan toplantısında ayrıca Türkiye’nin içinden bulundu hassas dönemin birlik beraberlik içerisinde geçmesi dileklerinde bulunuldu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 11:26
YORUM EKLE