Alexa

Şahin'den SAMSUNSPOR çağrısı: Artık Vakit Geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, tüm Kırmızı-Beyaz sevdalılarına anlamlı bir çağrıda bulundu.

Şahin'den SAMSUNSPOR çağrısı: Artık Vakit Geldi

Samsunspor'a büyük bir tutku ve coşkuyla sarılan Zihni Şahin, tüm Kırmızı-Beyaz sevdalılarına anlamlı bir çağrıda bulunrak, "Artık vakti gelmedi mi? Şehr-i Samsun'u Samsunspor'umuzun renkleriyle süsleyelim" dedi.

ARTIK VAKTİ GELMEDİ Mİ?

 "Samsunspor tarihinin en kötü sezonuyla kapattığımız geçen yılın ardından, kabustan uyanmamıza ve tekrar hayaller kurmamıza imkan sağlayan başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Girdikleri bu kavgadan alınlarının akıyla çıkacaklarına hiç şüphem yok" İfadelerini kullanan Zihni Şahin; "8 final maçımız kaldı ve bunların 5 tanesi evimizde oynayacağız. Artık vakti gelmedi mi?  Şehr-i Samsun’u bayraklarla süsleyelim, kentimizi sevdamız olan Samsunspor’umuzun renkleriyle donatalım. Armamıza bağlılığımızı dosta düşmana gösterelim. Şehrimizin ne kadar güçlü olduğunu, Samsunsporumuzun arkasında güçlü bir şehir olduğunu ortaya koyalım. " dedi.

Tribünleri kırmızı beyaz ile donatacağız.

 "17 Mart 2019 Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız Bayrampaşa maçı, bu anlamda bizim için son derece önemli. 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü'nden 1 gün önce gerçekleştireceğimiz bu önemli maç öncesinde, stadyum girişinde tüm taraftarlarımıza şanlı Türk Bayrağımızı ve Arma’nın Peşinde projesi bayraklarını dağıtacağız. Tribünleri kırmızı beyaz ile donatacağız. Yine bu bayraklarla da maç sonrasında şehrimizi kırmızı beyaz renklerle dolduracağız." şeklinde mesaj veren Sihni Şahin; tüm Samsunluları Samsunspora destek vermeye çağırdı. 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 16:20
YORUM EKLE

banner325