SAMKA güvenlik ile Memur Sen İl Başkanı Hamdi Yıldız arasında protokol

SAMKA güvenlik yönetim kurulu başkanı Yasin Kurt, ile Memur Sen Samsun İl Başkanı Hamdi Yıldız arasında protokol imzalandı.

Samsun 19.05.2022, 20:26 19.05.2022, 21:10
SAMKA güvenlik ile Memur Sen İl Başkanı Hamdi Yıldız arasında protokol

Memur Sen'e bağlı sendikaların kamera, güvenlik, alarm, yangın detektörleri, ve tam okul güvenlik sistemlerinde yüzde 20 indirim uygulanması için SAMKA güvenlik Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Kurt ile Memur Sen Samsun İl Temsilcisi Hamdi Yıldız arasında protokol imzalandı.

Yasin Kurt, Protokol imza sırasında, “Biz bütün okullarımızın emniyetli bir şekilde eğitim ve öğrenimine devam edebilmesi için üzerimize düşen fedakarlığı yaparak, bütün okullarımızın tam güvenliğini saylamak için yola çıktık” diye konuştu.

SAMKA güvenlik yönetim kurulu başkanı Yasin Kurt, sözlerinin devamında şunları söyledi: “önümüzdeki eğitim ve öğrenim sezonu boyunca Samsun’un bütün okullarını ziyafet ederek, güvenlik açıklarını tespit edeceğiz ve özellikle alarm detektörlerinin tam ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını temin edeceğiz. Sözlerime son verirken, bize bu fırsatı sağlayan Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Samsun şube Başkanı Hamdi Yıldız’e teşekkür ederiz” 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)