SAMKON'dan Ankara Çıkarması

Ankara Samsun Dernekler Federasyonu (ASDEF) tarafından düzenlenen hamsi mangal programına katılan SAMKON İstanbul Ankara arasında gönül köprüsü kurdu.

Samsun 28.01.2019, 13:06 12.11.2019, 00:55
SAMKON'dan Ankara Çıkarması

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Ankara Samsun Dernekler Federasyonu (ASDEF)i Ziyaret etti. Samsunluluk bilinci ile ülke ve dünya gündemindeki konularda, ortak görüş ve amaçlarda hareket eden platformlarda görev alarak hemşehri bağlarını daha kuvvetli hale getirmek isteyen SAMKON, yaptıkları etkinlikler ile de ses getiriyor.

SAMKON'dan Ankara çıkarması

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Ankara Samsun Dernekler Federasyonu (ASDEF) tarafından düzenlenen hamsi mangal programına katıldı. ASDEF Federarasyonu Genel Başkan Yardımcısı Satılmış Akyüz tarafından ağırlanan Gümüş, ASDEF'e teşekkür etti.

Hamsi Mangal pragramına kimler katıldı

AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Gürkan Demirkesen, Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdürlüğü Strajedi Geliştirme Daire Başkanı Seyit Ahmet Kayhan, Ankara Tüm Karadenizliler Konfederasyonu Başkanı Ali Aydın, TOBB Üniversitesi Öğretim Görevlisi Serhan Güven, Ankara Gölbaşı Karadenizliler Dernek Başkanı Cemal Durmuş, TCDD Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Rıza Sağlam, Mersin Cumhuriyet Savcısı Tamer Taş, Adalet Bakanlığı Ceza Tevfik İşleri Genel Müdürlüğü Fatih Elmas,Bekir Tayip Şen, Diyarbakır Samsun Kardeşlik Platform Başkanı Bülent Çelen ve çok sayıda Samsunlu katıldı.

SAMKON YÖNETİM KURULU

Sezgin GÜMÜŞ;
Ethem KURNAZ
MUSTAFA ŞEKER
FARUK ÖNDAY
CEMİL İMAMOĞLU
Prof.Dr.NECATİ MENEK
METE KALKAVAN
MERYEM TEKBIYIK
ALİ CENGİZ
BAHRİ GÖKMEN
BERATİ OLGUN
ERDAL BİR
Erol TÜRKOĞLU
ŞEFİK ÖZDEMİR
FERHAT ÇİÇEK
FİKRET KESİCİ
HAYATİ SÖZEN

HÜSEYİN ŞİMŞEK
ÖMER KESKİN
İSMAİL CEYLAN
MEHMET CANDAN
MEHMET SELÇUK
METE KOCA
AHMET ÇELİK
AYHAN HAKAN KOÇ
EYÜP ÖZKAN
FEHİM GEVREK
METİN ŞENEL
MURAT BAHTİYAR
Mustafa ÜNAL
NİHAT ÇELEBİ
ORHAN KARTAL
SONGÜL ÖZBAY
SUNAY AYDIN

ASDEF NEDİR? ASDEF NE ZAMAN KURULDU?

Ankara´da bulunan 20´yi aşkın Samsun hemşehri derneğinin birleşmesinden Ankara Samsun Dernekleri Federasyonu (ASDEF) doğmuştur.
ASDEF´in kurucuları Samsun-Ankara-İstanbul ekseninde de ayrıca bir köprü oluşturacağı belirtmiştir. Samsun´un çözüm bekleyen sıkıntılarını Ankara´ya taşımak içinde çalışmalar yapan ASDEF, Samsunlular içinde bir toplanma çatısı olacağı ifade edilmiştir.

Genel Başkanı Remzi Kozal

Genel Başkan Vekili Muhittin Noyan

Genel Sekreter Süleyman Gündoğdu

Genel Başkan Yardımcıları:

Nahide Berker

Dursun Kolay

Mustafa Çelik

Adil Adsan

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)