Alexa

Samsun AK Parti’de “referandum” toplantısı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Ak Parti il yöneticileri ve ilçe başkanlarıyla referandum sürecini değerlendirdi.

Samsun AK Parti’de “referandum” toplantısı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ve 17 ilçe başkanıyla bir araya gelerek referandum süreciyle ilgili istişarede bulundu.

Yapılan Toplantı sonrasında açıklama yapan Çiğdem Karaaslan, çok ciddi bir sürece girildiğini belirterek, bu süreçte teşkilatların önemine dikkat çekti.

Karaaslan; “Teşkilatlarımız bizim için çok önemli. Halkın birebir halkın nabzını tutan, bölgesinin gerçeklerini bilen, oradaki seçmen profilinin davranışlarını ölçen teşkilat üyelerimiz, halk oylamasındaki yol haritamızın oluşmasında en büyük etken."dedi. 

Ak Parti ilçe başkanları ve il yönetimiyle süreci değerlendirdiklerini, Mahalle başkanları ve genel merkeze kadar her teşkilat üyesinin katkısının çok önemli olduğunu söyleyen Karaaslan konuşmasının şöyle sürdürdü:

TÜM KESİMLERLE BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

"25 Şubat'ta Ankara'da yapılacak büyük buluşma ile referandum sürecinin startını vereceğiz. Referandum sürecinde ana hedefimiz tüm vatandaşlarımıza ulaşmaktır. Bu süreçte herkese Anayasa değişikliği teklifindeki maddeleri tek tek anlatmak. Bunu da bugüne kadar olduğu gibi davasına hizmet eden, özveri ile çalışan, teşkilatlarımızın yanında büyük ve güçlü Türkiye idealinde buluşup, bu idealin gerçekleşmesi için "evet" diyecek tüm kesimlerle birlikte çalışacağız."
 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2017, 16:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah Gūç
Abdullah Gūç - 2 yıl Önce

Slm
Hollanda da oturuyorum.
Ak Pattie Nasil Ute olabilirim.
Carsamba Samsunluyum.
Hollanda da oturuyorum 35 yil oldu.
Pasam55@live.nl
Saygilar hurmetler

banner325