Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İş Dünyasıyla Buluştu

Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yeşilyurt’un ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda işadamlarıyla bir araya gelen Mustafa Demir, “MÜSİAD ile birlikte, omuz omuza çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.

Samsun 27.07.2020, 14:18
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İş Dünyasıyla Buluştu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Mustafa Yeşilyurt’un ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda işadamlarıyla bir araya geldi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, bugün Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) kahvaltı programına katıldı.

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Samsun Şube Başkanı Haluk Tan ve yönetim kurulunun Yeşilyurt Demir Çelik Sanayi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yeşilyurt ev sahipliğinde düzenlenen programa katılan Mustafa Demir, “MÜSİAD ile birlikte, omuz omuza çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bundan sonra da sizler ile daima iş birliği içinde olacağız. Üreterek, istihdam oluşturarak, aş ve iş geliştirerek şehrimizin ekonomisine katkı sağlayan siz değerli iş insanlarımızla her zaman gurur duyuyoruz” dedi.

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan da, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e teşrifleri nedeniyle teşekkür ederek, “En büyük hedefimiz bölgemizin ve ülkemizin gelişmesine katkı sağlamak. Samsun’daki gelişmeleri yakından takip eden birisi olarak çalışmalarınızı takdirle karşılıyoruz. İş dünyasının her zaman yanında olmanızdan dolayı da oldukça memnunuz. Size çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)