Alexa

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin Personele Veda Etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin tüm çalışan personele veda etti.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin Personele Veda Etti

Belediye personeline yönelik veda turlarını ilçe ziyaretleri ile sürdüren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Tüm personelimiz ile birlikte mesai kavramı gözetmeden sadece Samsun'a hizmet için çalıştık" dedi.

Zihni Şahin Helallik İstedi

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi, SAMULAŞ, SASKİ, Kültür Turizm AŞ, Makine İkmal Daire Başkanlığı ve İtfaiye Daire Başkanlığı'na giderek personel ile vedalaşan Zihni Şahin, "Yaklaşık 1 yıldır Samsun için birlikte mesai kavramı gözetmeden hizmette bulunan tüm personelimize tekrardan teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin" dedi.

ZİHNİ ŞAHİN; 'İŞÇİYE SEVGİYLE YAKLAŞTIM'

Son olarak, Terme, Çarşamba, Salıpazarı ve Ayvacık ilçelerine de giden Başkan Zihni Şahin, SASKİ ve Fen İşleri müdürlüklerinde çalışan personeliyle buluştu. Çalışanlara burada da veda eden ve 'helallik' isteyen Zihni Şahin, "Tüm çalışanlarımızla çok şükür koca 1 yılı geride bıraktık. Çalışanlarımız bana daima ilgi gösterdi, saygı duydu. Allah hepsinden razı olsun. İşçiye, emekçiye saygıyı, sevgiyi daima önde tutan bir anlayışa sahip oldum. Çünkü çalışanınıza, işçinize ne kadar saygı duyarsan ondan o kadar verim alırsın. Çalışanlarımızı memnun ettiğimizi düşünüyorum. Siyaseten hiç bir adım atmadan onların haklarını korumaya çalıştık. Umarım başarılı olmuşuzdur" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 17:26
YORUM EKLE

banner325