Alexa


Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden ‘Larva’ temizliği

Samsun Büyükşehir Belediyesi ‘Larva’ temizliği yaptı. vatandaşların daha rahat bir yaz sezonu geçirmesi amacıyla larva, sivrisinek ve haşere ilaçlama çalışmalarını hızlandıran Büyükşehir Belediyesi ilaçlama çalışmalarını devam ettiriyor.

Samsun 14.05.2020, 02:06 14.05.2020, 02:16
Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden ‘Larva’ temizliği

Samsun Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha rahat bir yaz sezonu geçirmesi amacıyla larva, sivrisinek ve haşere ilaçlama çalışmalarını devam ettiriyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, havaların ısınmaya başlaması ve yaz aylarının gelmesiyle birlikte karasinek, sivrisinek ve çeşitli haşerelerin üreme alanlarındaki ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

DÜZENLİ OLARAK İLAÇLAMA YAPILIYOR

Toplum sağlığını tehdit altına alan koronavirüsün yayılma riskine karşı dezenfekte çalışmalarına aralıksız ve yoğun bir şekilde devam eden Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri, diğer taraftan da larva ve uçkun mücadelesine de hız verdi. Sivrisinek ve karasineğin üreme odakları olan durgun sular, su birikintileri, sazlık alanlar, dereler, üstü açık ve kapalı kanallarda belediye ekipleri, düzenli olarak ilaçlama yapıyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
12°
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P