Samsun Çarşambalılar Vakfı Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz oldu

Samsun Çarşambalılar Vakfı kuruldu. Samsun Çarşambalılar Vakfı Başkanlığına AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz seçildi.

Samsun 26.12.2021, 19:47
Samsun Çarşambalılar Vakfı  Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz oldu

Samsun Çarşambalılar Vakfı ilk Mütevelli Heyeti Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi. Çarşambalılar Vakfı başkanlığına AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz seçildi.

 Samsun Çarşambalılar Vakfı İlk Mütevelli Heyeti Olağan Genel Kurulu yapıldı. Oy birliğiyle Vakıf Başkanlığı'na AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz getirildi.

Milletvekili Yılmaz, Genel kurulda yaptığı konuşmada, 37 yıllık mazisi bulunan Çarşambalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin faaliyetlerini daha üst bir seviyeye taşımak, hizmet ağını genişletmek amacıyla Vakıflaşma sürecine girdiğini ve başarı ile tamamladığını söyledi.

"SAMSUN SEVDASIYLA HİZMET EDECEĞİZ"

Çarşambalılar Derneği'nin bu seviyelere gelmesinde bir çok ismin büyük katkıları, hizmetleri olduğunu dile getiren Yusuf Ziya Yılmaz, Hepsine tek tek teşekkür ederek, ahrete irtihal edenleri de rahmetle andı. Bir buçuk yıl önce başlayan vakıf çalışmalarının nihayete erdiğini belirten Yılmaz, konuşmasında uşunları söyledi:

"Olağan kongremizi de gerçekleştirerek resmi olarak çalışmalarımıza başlayacağız. Burası büyük bir aile ortamı, gönlümüzü Samsun sevdamızı ortaya koyarak halkımıza hizmetlerimizi vakıf bünyesinde de devam ettireceğiz. Rabbin hayırlı eylesin, başarılı çalışmalar yapmayı hepimize nasip etsin. Bana başkanlık görevini tevdi eden üyelerimize de ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Mütevelli heyetimiz birbirinden değerli 42 isimden oluşuyor. Hepsine şimdiden görevlerinde başarılar diliyorum. " diye konuştu.

ÇARŞAMBALILAR VAKFI YÖNETİCİLERİ KİM?

Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı: Yusuf Ziya Yılmaz

Başkan yardımcıları: Selçuk Dündar, Kemal Karacan

Genel Sekreter: Rana Aka Atalay

Divan üyeleri:

Necmettin Okutgen, Kemalettin Erbilgin ve Sacit Kızılot. Vakıf asil üyeleri Sadettin Sarıoğlu, Erdem Zorlu, Savaş Gömeç, Gökhan Murat Kurt, Derya Öztomurcuk, Neslihan Aydoğdu, Cemil Aycan, İrfan Sardoğan ve Ömer Can Karacan.

Vakıf yönetim kurulu yedek üyeleri:

Ahmet Çakır, Esat Akkaya, Şevket Zeren, Gülderen Semizoğlu. Vakfı denetim kurulu asil üyeleri Mehmet Erbilgin, Bülent Köksal, Murat Aysan. Yedek üye İsmail Okutgen

Vakıf danışma kurulu üyeleri

Mithat Yılmaz, Nami Kaya, Arif Yılmaz Üney, Hüseyin Değerli, Hüsnü Demirsoy, Davut Sancar, Ercan Albayrak

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Kenan 8 ay önce
Sayın.Ferhat Yıldırım hazırladığınız tez çok yerinde olmuş tebriklerimi sunarım.ömemli bir konuyu ele Almışsınız. günümüzde.toplu yaşam alanlarında çokça rastladığımız bir çok konuyu dile getirmişsiniz tekrar teşekkürler.inşalah devlet yetkililerimiz de.bu çağrı niteliğinde olan yazınızı kayleye alıp bu konuyla ilgili bir çalışma başlatır.