Samsun Cıty Mall Avm'den Elazığ Depremi’ne Yardım

Elazığ ve Malatya’da gerçekleşen ve Tüm Türkiye’yi hüzne boğan deprem ardından tüm Türkiye'den olduğu gibi Samsun'dan da yardımlar gitmeye devam ediyor. Samsun City Mall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik ve AVM Genel Müdürü Ahmet Dikkol tarafından yayınlanan depremle ilgili mesaj yayımlandı.

Samsun 27.01.2020, 00:07 27.01.2020, 00:33
Samsun Cıty Mall Avm'den Elazığ Depremi’ne Yardım

Elazığ ve Malatya’da meydana gelen DEPREM sonrası Tüm Türkiye hüzne boğuldu. Samsun’dan bölgeye yapılan maddi ve manevi yardımlar tüm hızıyla devam ederken, bir yardımda Cıty Mall AVM'den geldi.

Samsun ekonomisine büyük katkıda bulunan ve yakın zamanda kapılarını tüm samsunlulara açan City Mall AVM’de konuya kayıtsız kalmadı ve tüm imkânları ile vatandaşların yanında olduğunu duyurdu.

City Mall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik ve AVM Genel Müdürü Ahmet Dikkol tarafından yayınlanan mesajda “Cıty Mall AVM ailesi olarak dün akşam saatlerinde meydana gelen ve bizleri derinden etkileyen depremden dolayı çok üzgün olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Yine City Mall AVM ailesi olarak sadece Samsun’u değil tüm Türkiye’yi sonsuz sevgilerle kucakladığımızı ve Elazığ ve Malatya’daki vatandaşlarımızın her zaman yanında olacağımızı belirtiyoruz.

Bu bağlamda AVM yönetimimiz ve tüm mağaza sahipleri olarak vefat eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet ve yakınlarına baş sağlığı dileyerek, vazife bildiğimiz yardım etme görevini eksiksiz yerine getireceğimizi belirtiyoruz. Bölgeye yardımlarımızı yolluyoruz ve elimizden gelen ne varsa her zaman kullanmaya hazırız” diyerek şehrin her kesiminden takdir gören bir harekete imza attılar.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)