Alexa

Samsun'da, 'Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu'

Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN, Cumhuriyet Bayramı'nın 93.Yıldönümü nedeniyle, 'Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu' verdi.

Samsun'da, 'Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu'
Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN, Cumhuriyet Bayramı'nın 93.Yıldönümü nedeniyle, 15 Temmuz Şehitler Parkı Şehit Ömer HALİSDEMİR salonunda, 29.10.2016 Cumartesi günü saat 18.30'da 'Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu' verdi.
 
Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN resepsiyona katılan davetlileri, 15 Temmuz Şehitler Parkı Şehit Ömer HALİSDEMİR salonunun girişinde karşıladı.

Vali Şahin, resepsiyona katılan protokol üyeleri, askeri, idari ve mülki erkan ile çok sayıda davetlinin katıldığı gecede masaları tek tek gezerek davetlilerle sohbet edip, bayramlarını kutladı.
 
93. Yıl Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonuna ayrıca, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ ve Eşi, Sahra Sıhhiye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı P. Alb. Sedat BULUT ve Eşi, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Vedat SOĞUKPINAR, Vali Yardımcıları ve Eşleri, İl Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ ve Eşi, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ünsal AĞAOĞLU ve Eşi, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanı Sg. Alb. Murat ÖZER, İlçe Kaymakamları ve Eşleri, ilçe Belediye Başkanları, askeri ve mülki erkân, kamu kurum ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit yakınları ve gaziler katıldı.
 

 
YORUM EKLE

banner325