Samsun'da İşitme Cihaz Firmaları

Samsun'da işitme Cihaz Firmaları her her geçen gün çoğalıyor. Sayıları 30'un üzerine çıkan işitme cihazı firmalarının aralarındaki rekabet sektörün daha ucuza, ancak kalitesiz ürünlerin satışına da zemin hazırlıyor.

Samsun 11.07.2019, 00:41 21.07.2020, 17:32
Samsun'da İşitme Cihaz Firmaları

Samsun İşitme Cihazı firmaları her geçen gün biraz daha büyüyor. Türkiye’de tahmini 3 milyonun üzerinde işitme engelli bulunuyor. Ancak, İşitme cihazı alacak olanlar; hangi işitme cihazı almalıdır? İşitme cihazı alırken hangi markaları tercih etmelidir? İşitme cihazı talep edenlar hangi markaların daha iyi olduğunu ve daha kaliteli olduğunu merak derken hangi firma ile iletişime geçeceklerini de internet üzerinden ve çevreden öğrenmeye çalışmaktadırlar.

SAMSUN'DA İŞİTME CİHAZI FİRMALARI 

Samsun işitme cihazları satış firmaları, Samsun işitme cihazları tamir firmaları, Samsun işitme cihazı satışı, Samsun’da işitme cihazı, samsun’da ucuz işitme cihazı, Samsun'da işitme cihazı satan yerler? şeklinde Samsun'da ki işitme engeli bulunan bireyler ve yakınları tarafından aranmaktadır.

Samsun'da İşitme Cihazı Sektöründe uzun yıllar hizmet veren, 2014 yılından bu yana da ERA işitme merkezleri ortağı olarak Orta Karadeniz bölgesinde hizmet veren Ody. Zafer Kılıç, İşitme cihazlarının önemine dikkat çekti.

İŞİTME CİHAZINDA TEKNİK SERVİS

Sektörün dünyada önde gelen işitme cihazı üreticisi GN RE SOUND markasının Samsun'daki tek yetkili bayisi olduklarını ifade eden Kılıç, "firmamız işitme cihazı satışı ve uygulama hizmetinin yanısıra kulak kalıpları işitme cihazı pilleri ve tüm marka ve model işitme cihazları teknik servis hizmetini hızlı ve ekonomik çözümler ile müşteri memnuniyetini de esas alıyoruz" dedi.

GN RE SOUND'un, işitme dünyasının en büyük üreticileri arasında yer aldığını belirten Zafer Kılıç,bu firmanın 1943 yılından beri mükemmel ses kalitesi tasarım mükemmelliği ve engelli insanların sesleri yeniden keşfetmsi işitmeye yardımcı anlamlı çözümler için hizmet verdiğini söyledi.

Bir işitme uzmanı ne yapar?

Bu uzman, kulak doktorunuzla istişare halinde kaybınızın derecesini değerlendirecek, size en uygun işitme cihazını tavsiye eder. İyi bir işitme protez uzmanı ise işitme yardımcı cihazınızın düzgün bir şekilde işlev yapıp yapmadığını üç ay boyunca kontrol eder.

İŞİTME CİHAZI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Satın alacağınız işitme cihazının ISO, CE | FDA kalite belgesi olmalı.

T.C. Sanayi ve Ticaret Bakalığı'nın SATIŞ SONRASI SERVİS HİZMET YETERLİLİK BELGESİ'ne sahip olmalı.

TSE tarafından HİZMET YETERLİLİK BELGESİ'ne sahip olmalı.

Size deneme süresi sunarak doğru cihazı seçmenize yardımcı olmalı.

Cihazınızın bakımlarını ve ayarlarını ücretsiz gerçekleştirmeli.

Satın alacağınız cihazın uluslararası piyasada tanınan bir marka olmasına özen gösterilmeli.

Cihazın markası kadar onu size uygulayacak firma ve hizmet anlayışı önemlidir. İşinin uzmanını tercih edin.

Sattığı cihazın arkasında uzun yıllar durabilen deneyimli bir firma olmasına dikkat edin.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)