Samsun Genç İş İnsanları Derneği SAMGİAD'a Taze Kan

Samsun'da 'Gelecek Biziz' sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Samsun Genç İş İnsanları Derneği, Onur Öztekin ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı gerçekleşen tören ile yeni üyelere katılım belgeleri verildi.

Samsun 06.11.2020, 20:30 06.11.2020, 21:21
Samsun Genç İş İnsanları Derneği SAMGİAD'a Taze Kan

Samsun Genç İş İnsanları Derneği' SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, Yönetim kurulu olarak, üyelerinden aldıkları güç ile hem üyelerine, hem de Samsun'a ve ülkemize faydalı olabilmek için daha fazla çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Samsun Genç İş İnsanları Derneği'ne farklı meslek gruplarından oluşan 10 yeni üye katıldı. Başkan Öztekin açıklamasında ''SAMGİAD yeni üyelerimizle daha da güçlendi'' dedi.

'Gelecek Biziz' sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Samsun Genç İş İnsanları Derneği, derneğe katılan 10 yeni üye ile daha da büyüdü. Dernek binasında Başkan Onur Öztekin ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı gerçekleşen tören ile yeni üyelere katılım belgeleri verildi.

Pandemi nedeniyle iki bölüm halinde yapılan üye katılım töreninde konuşan SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, dernek faaliyetlerinin pandemi nedeniyle askıya alındığı dönemde üye katılımının kendilerini mutlu ettiğini belirterek, ''Bu zor dönemde aramıza katılan birbirinden değerli üye arkadaşlarıma aramıza hoşgeldiniz diyorum. Üye alım komisyonumuzun değerlendirdiği yeni üyelerimizin her biri kendi sektörlerinde başarılı olmuş arkadaşlarımız. Yönetim kurulu olarak, üyelerimizden aldığımız güç ile hem üyelerimize, hem de şehrimize ve ülkemize faydalı olabilmek için daha fazla çalışmaya devam edeceğiz'' diye konuştu.

Konuşmaların ardından derneğe katılan Şule Yavuzel, Kübra Gözde Akyol, Şaban Kınay, Orhan Pederlioğlu, Hüseyin Celepci, Mehmet Can Gül, Mehmet Kurnaz, Samet Kola, Murat Küçük ve Emre Yılmaz'a katılım belgeleri Başkan Onur Öztekin tarafından verildi.

SAMGİAD'a 10 yeni üye daha katılarak güçlerine güç kattıklarını belirten yöneticiler' sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda ise; Başkanımız Onur Öztekin, dernek ofisimizde yönetim kurulu üyelerimizin katıldığı tören ile yeni üyelerimiz Şule Yavuzel, Kübra Gözde Akyol, Şaban Kınay, Orhan Pederlioğlu, Hüseyin Celepci, Mehmet Can Gül, Mehmet Kurnaz, Samet Kola, Murat Küçük ve Emre Yılmaz'a katılım belgelerini verdi."

Yeni Üyelerimizin Sektörleri

Şule Yavuzel: Yumoş Yatakları

Şaban Kınay: Şaban Kınay Mobilya Dekorasyon

Gözde Akyol: Nisan Masalı Kreşi

Orhan Pederlioğlu: Yediiklim Özel Eğitim Kursu

Hüseyin Celep: Celepciler Beton

Mehmet Can Gül: Güldeko

Mehmet Kurnaz: Mehmet Kurnaz Coıffeur

Samet Kola: Vizyon Bağımsız Denetim A.Ş.

Murat Küçük: 3m Enerji Çözümleri

Emre Yılmaz: Galip Mühendislik

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık