"Samsun İçin Varız!"

Samsun Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Op. Dr. Mustafa Seven; “Bizlerde birer Samsunlu olduk. Bunun için ilimizin adının dahi geçtiği her yerde var olacağız” dedi

Samsun 22.10.2016, 15:14 22.10.2016, 15:28
"Samsun İçin Varız!"
Op. Dr. Mustafa Seven ile birlikte 9.Samsun Tanıtım Günleri ‘ne katılan Samsun Bayburtlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hakan Tali, “Bizlerde birer Samsunlu olduk. Bunun için ilimizin adının dahi geçtiği her yerde var olacağız” dedi
 

Samsun Dernekler Federasyonu’nun (SADEF)  tarafından düzenlenen 9.Samsun Tanıtım Günleri İstanbul Maltepe’de miting alanında 24 Ekim'e kadar devam edecek olan etkinliğe Samsun Bayburtlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hakan Tali ve Samsun Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Op. Dr. Mustafa Seven de katıldı.

 
SAMSUN İÇİN VARIZ

Samsun’da yaşayıp Samsun’un ekmeğini yediklerini belirten Samsun'un artık memleketleri olduğunu belirten Hakan Tali, "Samsun’un örf, adet, renkleri ve turizmi gibi değişik yöndeki özelliklerinin tanıtıldığı tanıtım günlerinde yer almak ve bu etkinliğe katkı sağlamak beni ve yönetimimi çok mutlu etti etti. Samsun’un adının dahi geçtiği her yerde bu şehrin çocukları olarak biz her zaman olacağız” dedi.

Samsun Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Op. Dr. Seven ise Samsun’da yaşayan herkesin şehrine sahip çıkması gerektiğine dikkat çekti.

 
Yorumlar (0)