Samsun Kızılay'dan öğrencilere bot ve ayakkabı...

Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanlığı, Samsun Canik İlçesi, Düzardıç ve Uluçayır Mahallesinde bulunan İlkokulları ziyaret ederek eğitim gören öğrencilere karne hediyesi kışlık bot ve ayakkabı dağıttı.

Samsun 23.02.2017, 01:19 23.02.2017, 12:38
Samsun Kızılay'dan öğrencilere bot ve ayakkabı...

Türk Kızılayı Samsun Şubesi Başkan Dr. Habib Demirel, Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Özil, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Değirmenci, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar, Canik Kızılay Şube Başkanı Hatice Örs ile birlikte Canik Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hamza Aygün hazır bulunduğu programda Türk Kızılayı Samsun Şubesi, Düzardıç ve Uluçayır Köroğlu İlkokulunda eğitim gören öğrencilere karne hediyesi olarak kışlık ayakkabı ve bot dağıttı.

Gerçekleşen ziyaretler ile ilgili açıklamada bulunan Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Dr. Habib Demirel, Türk Milletinin Merhamet Eli olan Türk Kızılayı olarak bizlerde Samsunda yapmış olduğumuz çalışmalarla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Son dönemlerde yaşanan hava şartlarını da göz önünde bulundurarak yönetim kurulu arkadaşlarımız ile birlikte başarılı köy okullarımızda eğitim gören öğrencilerimize karne hediyesi olarak ayakkabı ve bot dağıtmaya karar verdik dedi.

Daha öncesinde Atakum ve İlkadım ilçesinde bulunan okullar içerisinden belirlenen okullarda karne hediyelerini dağıttıklarını ifade eden Demirel, bugünde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Canik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz ile birlikte Düzardıç ve Uluçayır Mahallelerinde ki öğrencilerle bir araya geldik, öğrencilerimize hediyelerini verdiğimizde yaşadıkları mutluluğu gözlerinde ki parıltıdan görebiliyoruz, onların gözlerinde ki o mutluluk bizleri daha şevkle ve istekle çalışmaya itiyor, bizlerde, onlardan aldığımız güç ile bizlerde çalışmalarımıza hız kesmeden devem edeceğiz dedi.
 

Yorumlar (0)