banner434

Samsun Körfez Yat Limanı Derneği Genel Kurulu Yapıldı

Samsun Körfez Yat Limanı Derneğimizin genel kurulu yapıldı. Körfez Yat Limanı Derneği'nin Başkanı ve yönetimi belli oldu.

Samsun 11.03.2022, 10:48
Samsun Körfez Yat Limanı Derneği Genel Kurulu Yapıldı

Samsun Körfez Yat Limanı Derneğimizin genel kurulunu yapıldı. Eski adı Körfez Yat Limanı Derneği iken yeni adı Samsun Körfez Yat Limanı Derneği olarak düzeltildi. Derneğin Genel Kurulunda, Yönetim Kurulu Asil üyeleri, Yönetim Kurulu Yedek üyeleri ve Denetim Kurulu Üyeleri belli oldu.

Samsunumuz'un tanıtımına katkı sağlıyoruz

Samsun Körfez Yat Limanı Derneği Başkanı Bayram Uzunoğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Dernek olarak amacımız samsun halkını denizle barıştırmak ve denizi hayatımızda daha çok yer edinilmesini sağlamak ve yeteri kadar denizden faydalanmaktır. Bu minvalde kurs, seminer ve eğitim vermek üzere Samsunumuz'un tanıtımına katkı sağlamak, diğer spor etkinliklerini organize etmek ve Samsunumuz'un güzelliklerini öne çıkarmak hedeflenmektedir. Samsunda kurtuluş savaşımızda nasıl ön planda görev almışsa şimdide bütün spor etkinliklerinde ve yarışmalarda önü çekecektir. Buna tüm kalbimle inanıyorum. Genel kurula katılan üyelerimiz ve yönetime giren üyelerimizi kutluyor, yönetimimize seçilenlerin listesi aşağıdaki gibidir." 

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

1- BAYRAM UZUNOĞLU

2- ABDULLAH DEMİRCİ

3- İSMAİL ALPER

4- ERGÜN ATALI

5- METİN UYANIK

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

1-BÜLENT SÖZEL

2-DOĞAN YILDIZ

3-HAYRETTİN ÇİLİNGİR

4-KENAN ALKILIÇ

5-MUSTAFA KILIÇ

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

1- SÜMEYYE KÖSE

2- NECMETTİN UÇAR

3-MUSTAFA AÇIKGÖZ

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELİKLERİNE

1-MENDERES ESKİÇIRAK

2-İSA YAĞMUR

3-SEYFETTİN ARSLAN

Eski adı Körfez Yat Limanı Derneği iken yeni adı Samsun Körfez Yat Limanı Derneği olarak düzeltilmiştir. Samsunlu hemşerilerimizin derneğimizi sahiplenerek Samsunumuzun tanıtımına ve etkinliklerine katılımını bekliyoruz. Gençlerimiz bizlerin geleceği olup sağlıklı spor dolu yarınlarda hep birlikte buluşmak dileğiyle.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Aydın Nuhut 2 ay önce
Tebrik ediyor,başarılar diliyoruz.