Samsun'lu Şehit Son Yolculuğuna Uğurlandı

Van’ın Erciş ilçesi Pay Jandarma Karakol Komutanlığı’na PKK’lı teröristlerce bombalı araçla yapılan saldırıda şehit olan Jandarma Er Eyüp ÖKSÜZ son yolculuğuna uğurlandı.

Samsun 11.07.2016, 16:33 24.07.2016, 02:55
Samsun'lu Şehit Son Yolculuğuna Uğurlandı
Van’ın Erciş ilçesi Pay Jandarma Karakol Komutanlığı’na PKK’lı teröristlerce bombalı araçla yapılan saldırıda şehit olan Samsun nüfusuna kayıtlı Jandarma Er Eyüp ÖKSÜZ son yolculuğuna uğurlandı.

ÖKSÜZ için Ankara Kocatepe Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.
        
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ, 24. Dönem TBMM Başkanı Cemil CİÇEK, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Mehmet ERSOY, Ankara Valisi Mehmet KILIÇLARSamsun Valisi İbrahim ŞAHİN, muhalefet parti Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, askeri ve adli erkan, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, şehit yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kılınan cenaze namazının ardından dua yapıldı ve helallik alındı. Şehidimizin cenazesi, askerlerin omuzunda götürüldükten sonra cenaze aracına konularak defnedileceği Cebeci Askeri Şehitliğine getirildi. Sonrasında şehidimiz Jandarma Er Eyüp ÖKSÜZ’ün naaş-ı, okunan Kur'an-ı Kerim eşliğinde Ankara Cebeci Askeri Şehitliği’nde toprağa verildi.
 

Samsun'lu Şehit Son Yolculuğuna Uğurlandı Başlıklı Haber Samsun Haberleri Kategorisinde Yayınlanmaktadır. Samsun'daki Gelişmeleri Yakından Takip Etmek ve Benzer Nitelikteki Güncel Samsun Haberleri İçin Samsun Haberleri Kategorisini Ziyaret Edebilirsiniz.

Yorumlar (0)