Samsun Medyası Batum Ziyaretinde

Metro Holding Samsun Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öztürk tarafından organize edilen Samsun Yerel Medyası ve Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk buluşması bu akşam Gürcistan'ın Batum kentinde gerçekleşecek.

Samsun 01.06.2016, 13:06 22.07.2016, 19:53
Samsun Medyası Batum Ziyaretinde

Samsun Yerel Gazetecileri, Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk'ün davetlisi olarak Gürcistan'a gidiyor.
Metro Holding Samsun Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öztürk tarafından organize edilen iki günlük seyahatle ilgili bilgi veren Öztürk "Yıllardır Samsun'un öz evladı sayın Galip Öztürk ve Samsun Yerel Medyasını buluşturma projemiz hep vardı. Ramazan ayı öncesi böyle bir buluşmayı gerçekleştirmek istedik. Çok değerli gazetecilerle birlikte Gürcistan'da sayın Galip Öztürk'ün misafiri olarak özel bir program hazırladık. Güzel bir organizasyon olacak" dedi.


Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk'ün Gürcistan'da yapmış olduğu projelerin Samsun yerel medyasına tanıtımının da gerçekleşeceği organizasyona Samsun yerel gazeteleri ve internet medyası katılıyor.

Samsun Medyası Batum Ziyaretinde Başlıklı Haber Samsun Haberleri Kategorisinde Yayınlanmaktadır. Samsun'daki Gelişmeleri Yakından Takip Etmek ve Benzer Nitelikteki Güncel Samsun Haberleri İçin Samsun Haberleri Kategorisini Ziyaret Edebilirsiniz.

 
Yorumlar (0)