Alexa


Samsun Meslek Yüksekokulundan LÖSEV’e Ziyaret

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Öğrencilerinden LÖSEV'e anlamlı ziyaret.

Samsun 03.11.2019, 20:55 03.11.2019, 21:40
Samsun Meslek Yüksekokulundan LÖSEV’e Ziyaret

Dr. Öğr. Gör. Aybike Tuba Özden önderliğinde LÖSEV Samsun Şubesi'ni ziyaret eden Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Öğrencileri, anlamlı bir sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirdi.

25 kişilik öğrenci topluluğundan oluşan grup, Dr. Öğr. Gör. Aybike Tuba Özden önderliğinde LÖSEV Samsun Şubesi'ni ziyaret edip karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak ilerleyen dönemde gerçekleştirecekleri projede birlikte hareket etmekten mutluluk duyacaklarını belirttiler.

Projeye öncülük eden Dr. Öğr. Gör. Aybike Tuba Özden, gençlerin gönüllülük esasına dayanan faaliyetlerinde samimiyetle yer alıyor olmasından gurur duyduğunu belirtti. Özden; bu tip çalışmaların toplumun her kesimine dalga dalga yayıldığını belirtti.  Bu tür çalışmaların bir farkındalık yaratmak noktasında çok büyük önem arz ettiğini ifade eden Tuba Özden, Bu anlamda LÖSEV Samsun Şube Yöneticisi Berrin Bulutay’a, Ankara Şube Yöneticisi Can Öney’e ve tüm ekibine samimi misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Samsun Lösev Yöneticisi Berrin Bulutay, Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü öğrencilerine ve Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Gör. Aybike Tuba Özden’e ziyaretlerinden duyduğu mutluluğu ve memnuniyeti dile getirerek, bu anlamlı çalışmaların toplumun her kesimi tarafından yürütülmesi ricasında bulundu.

LÖSEV'in kapılarının herkese açık olduğunu ve her türlü işbirliğine hazır olduklarını da ekleyen Bulutay, Samsun Şubesi adına LÖSEV gönüllüsü üniversite öğrencilerine teşekkür belgelerini takdim etti. Öğrencilerin her biri LÖSEV gönüllüsü oldu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
16°
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P