Samsun Seni İstiyor Usta!

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun Büyükşehir Başkan adaylığı için sorulara cevap vererek, Partisinin milletvekillerinin aday gösterilemeyeceğine dair karar değiştiği taktirde aday olup seçimi kazabileceğini söyledi.

Samsun 02.12.2018, 00:09 02.12.2018, 00:20
Samsun Seni İstiyor Usta!

Partiler Yerel seçimlerle ilgili meydana çıkmaya hazırlanırken ani karar ve gelişmelerde toplumu şaşırtmaya devam ediyor. Samsun'da toplumda her zaman karşılığı olan ve Samsunlular tarafından baş tacı edilen Samsun Milletvekili Erhan Usta, Başkan Adaylığı için düşüncelerini paylaştı.

Samsun'da yeğeninin açılışını yapacağı psikolojik danışmanlık merkezinin programına katılan Erhan Usta, Samsun gazetesine bulunduğu açıklamada, Partisinin Samsun karar değiştirdiği taktirde vatandaşların teveccühü ile seçimi kazanaileceğini kaydetti.

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olup olmayacağıyla ilgili soruya şöyle cevap verdi:

"Parti Genel Merkezimizin, milletvekillerinin belediye başkanlığına aday gösterilmeyeceğine dair aldığı karar var. Şuan için onların bu düşüncesi değişir mi bilmiyorum, benim de genel merkezimize her hangi bir talebim  de olmadı. Samsun için karar değişir mi bilemem, ama bana böyle bir görev verilirse halkımızın teveccühü ile seçimi kazanabiliriz. Böyle bir gücümüz var. Ama şuan için ne onların ne de benim böyle bir talebim var" diye konuştu. 

Samsun Milletvekili Erhan Usta'nın Yeğeni Kübra Usta ve Ebrar Karaçuha’nın Samsun’da faliyete geçirdikleri psikolojik danışma merkezi Petunya Psikoloji’nin açılışına, Samsun Valisi Osman Kaymak, Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver’e, MHP Kocaeli Milletvekilimiz Saffet Sancaklı, MHP İl Başkanı Taner Tekin, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, eski İlkadım Belediye Başkanı ve A. Adayı Necaattin Demirtaş katıldı.

Açılışa katılan vatandaşlar "Samsun seni istiyor" Usta dedi
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)