Samsun Tanıtım Günleri Sona Erdi.

Samsun tanıtım günlerinin şehrin birlikteliği ve geleceği açısından faydalı olduğunu ifade eden Başkan Tok, Bu tür birlikteliklerin devam ettirilmesi gerektiğini belirtti.

Samsun 23.10.2016, 20:37 23.10.2016, 21:13
Samsun Tanıtım Günleri Sona Erdi.

İlkadım Belediyesi'nin de yer aldığı İstanbul Maltepe Sahil Yolunda düzenlenen Samsun tanıtım günleri sona erdi.

18-24 Ekim tarihleri arasında Samsun Dernekler Federasyonu( SADEF) tarafından bu yıl 9'uncusu organize edilen Samsun tanıtım günlerinde çok sayıda Samsunlu bir araya geldi.

Samsun'un turizm, örf, adet ve geleneklerinin yanı sıra şehrin önemli şahsiyetleri Ali Fuat Başgil, Yıldıray  Çınar ve Neyzen Tevfik gibi değerlerde anıldı.

Geçtiğimiz Cuma günü geniş katılımla protokol tarafından açılan  Samsun tanıtım günlerinde yerini alan İlkadım Belediyesi'de etkinlik boyunca ilçenin ve belediye hizmet ve projelerinin tanıtımını yaptı.
samsun tanitim gunleri

Görselliği ve proje tanıtım faaliyetleri ile ilgi odağı haline gelen İlkadım Belediyesi standını Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, MHP Gurup Başkan Vekili Samsun Milletvekili Erhan Usta, SAMKON( Samsun Dernekler Konfederasyonu) Başkanı Sezgin Gümüş, SADEF( Samsun Dernekler Federasyonu) Başkanı Yıldıray Baş,  Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, SAMGÜDEF Başkanı Op. Dr. Mustafa Seven ve Yönetim Kurulu Üyeleri, BEMBİR SEN Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever ve çok sayıda İstanbulda ikamet eden Samsunlu ziyaret etti.

Tanıtım günlerinin kentin tanıtılması ile birlikte  Samsunlular arasında birlik ve beraberliğin sağlanmasında çok önemli bir vazifeyi yerine getirdiğini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun tanıtım günleri’nin kentlilik bilinci oluşmasını, hemşerilik hukukunun gelişmesini, kültürel bağları kuvvetlendirerek geleceğe taşınmasını, insanlar arasında birlik, beraberlik ve dayanışmayı sağladığını kaydetti. 
 

Yorumlar (0)