Alexa
banner314

Samsun Tanıtım Günlerinde "Atakum" İlgisi

İstanbul Yenikapı Miting Alanında düzenlenen Geleneksel Samsun Tanıtım ve Turizm Günleri Büyük ilgi gördü. Fuar açılan Atakum Belediyesi standı fuarın gözdesi oldu.

Samsun Tanıtım Günlerinde "Atakum" İlgisi
banner327

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) tarafından İstanbul Yeni Kapı'da düzenlenen Samsun Tanıtım ve Turizm Günleri, İstanbul’da yaşayan Samsunluları bir araya getirdi. Samsun Günlerinin 2. gününde İstanbul'da yaşayan Samsunluların fuar heyecanı devam ediyor.

3 gün sürecek olan Samsun Tanıtım Günleri  fuarında en çok ziyaret alan standı Atakum Belediyesi oldu.

Atakum Belediyesi Standını ziyaret edenlere, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı öncülüğünde Samsunspor için gerçekleştirdiği ‘Bu Aşkın Kahramanı Sensin’ kampanyasının atkıları hediye edildi. Ziyaretçilere, Atakum Belediyesinin hayata geçirdiği yatırımlar ve ilçenin doğal ve turistik alanları anlatıldı.

Samsunlu siyasetçiler, belediye başkanları, işadamları ve STK temsilcilerinin de yoğun katılım sağladığı Samsun Tanıtım ve Turizm Günleri kapsamında Yenikapı Miting Alanına akın eden Samsunlular, konserler eşliğinde memleket hasretlerini giderdi. Atakum Belediyesi standında bol bol fotoğraf çekinen Samsunlular, sevdikleriyle birlikte unutulmaz bir gün yaşadı. 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2017, 14:02
YORUM EKLE

banner307

banner325