Samsun Ülkü Ocakları, Başkan Mustafa Demir'i Ziyaret Etti

Samsun Ülkü Ocakları yönetimi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti.

Samsun 07.10.2019, 11:22 07.10.2019, 11:43
Samsun Ülkü Ocakları, Başkan Mustafa Demir'i Ziyaret Etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret eden Samsun Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Mert Bahar ve yönetim kurulu üyeleri, gençliğin her alanda daha iyi yetiştirilmesi hususunda bilgi alışverişinde bulundular.

Samsun Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Mert Bahar, Ülkü Ocakları yöneticileri ile birlikte gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti. 

Başkan Demir'i Ziyaretlerinde, amaçlarının ilkokul, lise ve üniversite gençliğini her türlü zararlı alışkanlıklar ve maddelerden uzak tutarak tamamen eğitim ve kültür faaliyetlerine yöneltmek olduğunu belirten Samsun Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Mert Bahar: “ Bizler milli ve manevi değerleriyle büyümüş, meslek hayatına geçtiğinde vatanına ve milletine faydalı olabilecek nesiller yetiştirmek için bu görevdeyiz. Gençliğin her alanda daha iyi yetiştirilmesi hususunda çalışmalarımız gerçekleşmekte ve gündemimizin her zaman birinci sırasında yer almaktadır. “ dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, yapılan çalışmalar ve projeler hakkında sohbetin ardından, Samsun Ülkü Ocakları Başkanı Bahar ve yönetimine  gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)