Alexa


Samsun Valisi Osman Kaymak, Anneler Gününü Kutladı

Anneler Günü dolayısıyla Samsun Valisi Osman Kaymak, "Aile hayatının temel yapı taşı olan annelerimiz, başımızın tacı ve en değerli varlıklarımızdır." dedi.

Samsun 10.05.2020, 03:16
Samsun Valisi Osman Kaymak, Anneler Gününü Kutladı

Samsun Valisi Osman Kaymak, Aile hayatının temel yapı taşı olan annelerimiz, başımızın tacı ve en değerli varlıklarımızdır." ifadelerini kullanarak, "vatanımızın bekası için adayan şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Anneler Günü sebebiyle yayınladığı mesaj şöyle:

Hayata anlam katan, şefkat dolu yürekleriyle çocuklarına rehber olan, iyiliği, dürüstlüğü ve güzel ahlakı öğreten, emsalsiz ve sınırsız sevginin, merhametin kaynağı annelerimizin hakkını ödemek mümkün değildir.

Milli duygularımızın yeşermesinde ve yaşatılmasında; toplum yapısının en müstesna mevkiinde bulunan, büyük bir fedakârlık ve sabırla evlatlarına yol gösteren annelerimiz vardır.

Bizler de, yeryüzünde en kutsal görevi üstlenen annelerimizin gurur duyacakları birer evlatlar olarak, emeklerinin boşa gitmediğini göstermemiz, annelerimize vereceğimiz en büyük mutluluk ve armağan olacaktır.

Devletimiz, toplum hayatının temel direği olan annelerimizin sosyal hayatta hak ettiği yeri alması, her alanda eşit haklara sahip olabilmesi, yaşam şartlarının iyileştirilmesi, mutlu ve huzurlu bir hayat sürmeleri için gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle benzersiz ve karşılıksız sevginin, sabrın, hoşgörünün en masum ve en temiz duygularla buluştuğu annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, başta en değerli varlıkları olan evlatlarını vatanımızın bekası için adayan şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
12°
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P