Samsun Valisi Osman Kaymak'tan Samsun Halkına Teşekkür...

Samsun Valisi Osman Kaymak, 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’na katkıda bulunanlara ve Samsun Halkına teşekkür etti.

Samsun 02.08.2017, 11:45 02.08.2017, 12:09
Samsun Valisi Osman Kaymak'tan Samsun Halkına Teşekkür...

Samsun Valisi Kaymak Samsun halkına teşekkür etti. 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’na katkıda bulunanlara ve Samsun Halkına teşekkür eden KAYMAK, aynı zamanda, Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu’na, Uluslararası İşitme Engelliler Spor Federasyonu ve yerel, bölgesel, yaygın medya mensuplarına da teşekkür etti.

Samsun Valisi Osman Kaymak'ın Kamuoyu duyurusu şöyle:

‘Dünyanın 3. büyük spor organizasyonu olan, en iyi Deaflympics olarak tarihe geçen ve başarı oranı yüzde 99,5 olarak açıklanan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları DEAFLYMPİCS2017 SAMSUN’un ATATÜRK’ün kurtuluş mücadelesini başlattığı Samsun’da gerçekleştirilmesinde en güçlü desteği veren, başta Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Ahmet DEMİRCAN, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın BAK ve önceki Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ olmak üzere tüm Samsun Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza, ilçe kaymakamlarımıza, ilçe belediye başkanlarımıza, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın üst düzey bürokratlarına ve İl Müdürlüğü çalışanlarına, İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları Koordinatörlüğü’ne, 97 ülkeden gelen sporcu ve misafirlerimize ev sahipliğinin en güzel örneğini gösteren tüm Samsun halkımıza ve gönüllülerimize, emniyet ve sağlık teşkilatımızın değerli mensuplarına, bu organizasyonun kusursuz işlenmesinde aktif görev alan tüm yetkililerimize, müsabakalarda ülkemizi en iyi şekilde temsil eden İşitme Engelliler Milli Takımımıza, Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu’na, Uluslararası İşitme Engelliler Spor Federasyonu ve yerel, bölgesel, yaygın medya mensuplarımıza teşekkür ederim. ‘dedi.

Yorumlar (0)