Samsun Valisi Zülkif Dağlı,1Mayıs Mesajı Verdi

Samsun Valimiz Doç.Dr. Zülkif Dağlı ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ dolayısıyla mesaj yayımladı.

Samsun 30.04.2021, 17:39 30.04.2021, 18:17
Samsun Valisi Zülkif Dağlı,1Mayıs Mesajı Verdi

‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Samsun Vali Doç.Dr. Zülkif Dağlı, "tüm emekçilerimizin ve çalışanlarımızın ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum." dedi.

Samsun Valisi Zülkif Dağlı'nın 1 Mayıs mesajı şayle;

Alın teriyle geçimini temin eden milyonlarca çalışanımızın, hak ve taleplerini dile getirerek seslerini duyurduğu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, ülkemizin kalkınması için emek veren işçilerimiz arasındaki birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olmaktadır.

Emeği kutsal sayarak, çalışanına ve işçisine emeğinin karşılığını zamanında vermek konusunda hassasiyet göstermiş bir milletin evlatları olarak bizler, Şeyh Edebali’nin ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın’ nasihatini düstur edinerek, insan öncelikli bir çalışma sistemi kurulması ve işçilerimizin hayat standartlarının daha da yükseltilmesini temenni ediyor ve bunun için gayret göstermeye devam ediyoruz.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, ülkemizin ekonomik kalkınması ve refah seviyesinin yükseltilmesinde çok büyük katkıları bulunan isimsiz kahramanlarımız olan işçilerimizin yanlarında bulunmaya ve onların en büyük destekçisi olmaya devam edeceğimizi belirtiyor, tüm emekçilerimizin ve çalışanlarımızın ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)