Alexa

Samsun Yapı Malzemeleri Sektörü Yemekte Buluştu

KARTİMDER Derneği başkanı Serdar Arif Bayramkaya ve yönetim kurulu üyeleri düzenledikleri sektör buluşması ve tanışma etkinlik yemeğinde sektörle bir araya geldiler.

Samsun Yapı Malzemeleri Sektörü Yemekte Buluştu

Samsunlu Yapı Market Sektör İş Adamları yemekte bir araya gelerek istişarelerde bulundular. KARTİMDER Derneği başkanı Serdar Arif Bayramkaya ve yönetim kurulu üyeleri sektör buluşması ve tanışma etkinliği yemeğinde bir araya gelen işadamları sektöre dair bilgilendirmelerde bulundular.

Samsun’da İnşaat malzemeleri sektörünün önemli isimlerinin yer aldığı KARTİMDER Derneği başkanı Serdar Arif BAYRAMKAYA ve yönetim kurulu tarafından düzenlenen sektör buluşması ve tanışma yemeğinde, yeni üyeler, mevcut üyeler ve firmaları tanıtıldı. ‘Mimarlar odası Samsun şube başkanı İshak MEMİŞOĞLU’ nun katılımı ile sektör ve ortak yürütülebilecek projeler konuşuldu.

Şube Başkanı İshak Memişoğlu, Kentsel yapılanma ve Samsun’un şu anki ve önceki durumu hakkında bilgiler aktaran birn sunum gerçekleştirdi.

KARTİMDER Yönetim kurulu başkanı Serdar Arif Bayramkaya, derneğin işleyişi, üye yapısı hakkında kısa bilgiler verdi. konuyla ilgili yeni gelen üyeleri bilgilendirilirken diğer yandan sektörle ilgili önemli paylaşımlarda bulundu.

Başkan ; Serdar Arif Bayramkaya Kartimder ’in dernek üyelerine sunab ileceği projeler hakkında bilgi aktarımı sağladı. Yeni üyeler ile Samsun’da ve Karadeniz illerinde yeni oluşumlar iş birliği güç birliği sağlayacaklarını bildirdi Toplantı esnasında görüşülen bir diğer önemli konuda Mesleki yeterlilik ve Meslek edindirme kurslarının başlatılmasına dair projelerin başlatılacak olmasıydı. Gelecek toplantılarda buluşmak üzere temenni edilerek toplantı sona erdi ..

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2019, 21:33
YORUM EKLE