banner424

banner425

banner423SamsunaMaviYakışır’a Sebahattin Özdemir’den Destek

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir. Samsun Valiliği tarafından yürütülen sosyal medya üzerinden yapılacak #SamsunaMaviYakışır çalışması için destek vereceklerini açıkladı.

Samsun 05.03.2021, 17:43 05.03.2021, 21:08
SamsunaMaviYakışır’a Sebahattin Özdemir’den Destek

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Samsun Valiliğinin sosyal medya üzerinden yapılacak #SamsunaMaviYakışır çalışmasına destek verecek.

Samsun Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, “Kontrollü Normalleşme Döneminde koronavirüse karşı ilimizde yürütülen mücadeleye karşı halkımızın duyarlılığını artırmak amacıyla #SamsunaMaviYakışır ve #HedefMaviSamsun hashtagleriyle twitter üzerinden bir sosyal medya çalışması yapılacak. Bugün saat 18.00'de başlayacak çalışmaya destek verip, mücadelenin bu kritik aşamasında hem halkımızda farkındalık oluşturmak hem de bu zor dönemde sağlık çalışanlarımızın yanında olmak için verilen hashtaglerle paylaşım yapmanızı rica ediyoruz.” denildi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir. Samsun Valiliğinin açıklaması üzerine çalışmaya destek vereceklerini ifade ederek; “Gerek belediyemiz internet sitesi gerek ise sosyal medya hesaplarımız üzerinden çalışmalara elimizden gelen her desteği vereceğiz. Tüm halkımızı bir an evvel yüsek riskli iller arasından normal illerimiz arasındaki yerimizi almamız için #SamsunaMaviYakışır ve #HedefMaviSamsun hashtagleriyle başlatılan çalışmaya ve maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaya davet ediyorum.” dedi

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)