Samsun'da Parkomat Borcu Olanları İlgilendiren Haber

Parktek, Otopark İşletmeleri Genel Müdürü Ömer Gürcan düzenlediği basın toplantısıyla parkomat cezaları ve hakkında açıklamalarda bulundu

Samsun 25.01.2017, 13:45 25.01.2017, 15:25
Samsun'da Parkomat Borcu Olanları İlgilendiren Haber

Parktek Otopark İşletmeleri Genel Müdürü Ömer Gürcan, parkomat borcundan dolayı ihtarname giden veya icra takibinde olan vatandaşlara; 10 Şubat'a kadar başvuru yapmaları halinde indirim yapacaklarını belirtti. 

Sabah kahvaltısında basınla bir araya gelen  Parktek Otopark İşletmeleri Genel Müdürlüğü düzenlediği basın toplantısıyla ilgili açıklamada bulundu.


Parktek Otopark İşletmeleri Genel Müdürü Ömer Gürcan ve şirket avukatlarının katıldığı toplantıda, yetkililer basın mensuplarının sorularını cevapladı.


Parkomat borçlarında indirim yapacaklarını söyleyen Ömer Gürcan, "İhtarname giden ve icra takibinde olan vatandaşlara hem ödeme kolaylığı hem de indirim yapacağız. Borcuna itiraz edenler de gelebilir. Gelin tatlıya bağlayalım. İndirim yapalım. Helalleşelim. 10 Şubat 2017 son tarih. Bu tarihten sonra ödemeyenler için takipler hızlanacak ve takiptekiler de indirim hakkını kaybedecek" dedi.

Parkomatın tam gaz devam edeceği ayrıca belirtildi.

 

Yorumlar (0)