Samsunspor’a Destekler Devam Ediyor

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, 19 Ocak 2017’de tanıtımı yapılarak satışa çıkarılan Samsunspor’un 51. yılına özel “Eşya Piyangosu” biletleri için kulübe desteklerin devam ettiğini söyledi.

Samsun 07.03.2017, 19:30 07.03.2017, 20:02
Samsunspor’a Destekler Devam Ediyor

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, Samsunspor’un 51. yılına özel “Eşya Piyangosu” biletleri için kulübe desteklerin sürdüğünü ifade etti.

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'nde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Tutu, piyango biletleri için kulübe destek sağlayan Arçelik’in bölge temsilcilerine hediye verdi.

Başkan Tutu, 51. Yıl anısına özel düzenlenen eşya piyangosuna Samsun'dan büyük destek gördüklerini söyledi. Satış anlamında Hedeflenen 100 bin rakamına yaklaştıklarını belirten Tutu, "Ben bu desteği veren tüm Samsunspor taraftarına ve Samsunspor sevenlerine gönülden teşekkür ediyorum. Eşya piyangosuna koyduğumuz hediyelerin temin edilmesi konusunda bize katkı sağlayan Arçelik’e de teşekkürü bir borç bilirim. İki tane büyük arabamızdan sonra koyulan tüm hediyeler Arçelik tarafından karşılandı. Bu bizim için çok büyük bir katkı oldu. İnşallah bu destekler diğer kurumlar tarafından da algılanır ve bu şekilde devam eder” dedi.
Arçelik Bölge Satış Yöneticisi Ertunç Dalkıç, Arçelik Türkiye’nin en sevilen firması olduğunu, Samsunspor'da bu şehrin önemli markalarından bir tanesi olduğunu belirterek, bu organizasyonda olmaktan ve Samsunspor’a bu katkıyı sağlamaktan son derece memnun olduklarını kaydetti.
 

Yorumlar (0)