Alexa

Sandıkçı; Canik'te İz Bırakacak Eserler Ortaya Koyacağız

Başkan İbrahim Sandıkçı, dualarla açılan mecliste, birlikte şeffaf yönetim anlayışıyla Canik'te iz bırakacak eserler ortaya koyacaklarını söyledi.

Sandıkçı; Canik'te İz Bırakacak Eserler Ortaya Koyacağız

Dualarla açılan mecliste, Canik Belediye Meclisi seçimin ardından ilk toplantısını yaptı. Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik'te iz bırakacak eserler ortaya koyacaklarını belirtti.

AYRIM YAPMAYACAĞIZ

İlk kez toplanan Canik Belediyesinde Başkan İbrahim Sandıkçı'nın başkanlığında meclis başkan vekili, divan katipleri, encümen ve ihtisas komisyonu üyelikleri belirlendi. Başkan Sandıkçı, meclis üyeleriyle birlikte parti ayrımı yapmadan ortak hareket ederek, Canik'in gelişmesi için çalışacaklarını söyledi.

"CANİK İÇİN HAREKET EDECEĞİZ"

canikte birlikte hareket için mesajlar veren Başkan Sandıkçı, Canik'te yaşayan vatandaşların verdiği oylarla seçilerek buraya gelmiş bulunduklarını 5 yıl canla başla ilçenin daha ileriye gitmesi için çalışacaklarını, Belediyesi Meclisi üyeleri olarak hangi partiden olursa olsun Canik için hareket edeceklerini ifade etti.

"5 yıl boyunca ilçemize hizmet vereceğiz"

Huzurlu ve daha konforlu bir Canik hedeflediklerini kaydeden İbrahim Sandıkçı, "Önümüzde yeni bir hizmet dönemi bizi bekliyor. İnşallah, Canik'imize, şehrimize, ülkemize ve insanlığa hayırlı hizmetlerde bulunuruz. Seçim döneminde gerçekleştirdiğimiz saha çalışmalarımızda nasıl ortak akıl, şeffaf yönetim, istişare içinde bir yönetim sözü verdiysek, bu istikamet üzerine hep birlikte 5 yıl boyunca ilçemize hizmet vereceğiz" dedi.

Başkan Sandıkçı'nın konuşmasının ardından Belediye Meclisi Başkan Vekili ve komisyonlar belirlendi. Yeni dönemin ilk meclis toplantısında açık oylama şeklinde yapılan seçimde Muzaffer Emüce Meclis Başkan Vekili seçildi.

Başkan SandıkçıVali Kaymak'a ziyaret ederek, burada yaptığı konuşmada, “İstişare içerinde şehrimizin kalkınması ve gelişmesi için çalışacağız" dedi.

HİZMET ETMEK TEMEL MİSYONUMUZ

Samsun Valisi Osman Kaymak, makamında ziyaret eden Başkan Sandıkçı'yı tebrik ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Ortak akla ve kurumlar arası işbirliğine işaret eden Başkan Sandıkçı da, ilçenin her alanda kalkınması için kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde olacaklarını kaydetti.

Canik'in kalkınması ve gelişmesi için çalışmaya devam edeceklerini belirten Sandıkçı; "İnşallah önümüzdeki süreçte de başta Samsun Valiliğimiz olmak üzere, Büyükşehir Belediyemiz, diğer kurum ve kuruluşlarımızla koordinasyon içerisinde hareket edeceğiz. Artık söz bitti, icraat vakti başladı. Milletimiz bizden hizmet bekliyor. Biz de inşallah bu hizmeti en iyi şekilde yerine getireceğiz. Hep birlikte bu güzel şehre hizmet etmek bizim temel misyonumuz, temel görevimiz. Çözüm odaklı, iş bitirici bir anlayışla hizmet edeceğiz. İnşallah önümüzdeki dönemde memleketimiz için iyi işleri hep birlikte yapacağız" diye konuştu. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Valisi Osman Kaymak da, tebrik ettiği Başkan Sandıkçı'ya yeni görevinde başarı diledi.
 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 19:15
YORUM EKLE

banner325