Sandıkçı’dan Yılport Samsunspor’a Tam Destek

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’dan Yılport Samsunspor – Amedspor müsabakasına seyirci desteği. Sandıkçı, Yılport Samsunspor – Amedspor maçının hafta içi mesai saatine denk gelmesi nedeniyle maça gitmek isteyen personele izin vererek jest yaptı.

Samsun 17.02.2020, 21:58
Sandıkçı’dan Yılport Samsunspor’a Tam Destek

Yılport SamsunsporAmedspor maçının hafta içi mesai saatine denk gelmesi nedeniyle maça gitmek isteyen personele izin vererek jest yapan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Yılport Samsunspor’un bu haklı mücadelesinde her şekilde yanında yer alınması gerektiğini belirtti.

Yılport Samsunspor’a Destek

Başkan Sandıkçı, Çarşamba günü saat 13.30’da bütün Samsun halkını maça davet etti. Maçın başlama saatinin mesai saatine denk gelmesi nedeniyle Canik Belediyesi personellerinden belediye çalışmalarını aksatmayacak şekilde maça gitmek isteyenlerin yarım gün izinli sayılacağını belirten İbrahim Sandıkçı, Ulusal ve Uluslararası her alanda şehrimizin tanıtımına katkı sağlayacak Yılport Samsunspor’umuza her alanda tam destek hep destek olma gayreti içerisinde olacaklarını ifade etti.

Samsunspor’a her platformda destek vermeliyiz

Canik Belediye Başkanı Sandıkçı, “Hedefi süper lig olan şehrimizin takımına hep birlikte destek olmalıyız. Takımımızın süper ligde olmasının şehrimize katkısı da büyük olacaktır. Çünkü Samsunspor’umuzun Süper Lig’de olması hem sosyal hayatı canlandıracağı gibi, şehrimizin tanıtımına, turizmine ve ekonomisine de canlılık getirecektir. Bu yüzden şehrimizin en büyük tanıtım yüzü ve markası olan Yılport Samsunspor’a her platformda destek vermeliyiz. Samsun halkını bu önemli müsabakaya davet ediyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
14°
az bulutlu