Sayarlar Besi Çiftliği, Kurban Satışlarında Rekora Koşuyor

Samsun-Vezirköprü'de kurulu bulunan Sayarlar Tarım ve Hayvancılık Besi Çiftliği sahibi Bayram Sayar, Kurban Bayramına günler kala satış rekorlar kırmaya başladı. Organik Kurbanlık satışı yapan Bayram Sayar, talep karşısında şaşkın.

Samsun 13.07.2020, 23:53 14.07.2020, 00:29
Sayarlar Besi Çiftliği, Kurban Satışlarında Rekora Koşuyor

Kurban Bayramı yaklaşırken kurban arayışları da devam ediyor. Samsun-Vezirköprü ilçesinde bulunan Sayarlar Tarım ve Hayvancılık Besi Çiftliği sahibi Bayram Sayar, talep karşısında şaşkın olduklarını söyledi.

Kurban kesmek isteyen vatandaşların kurban alırken dikkat ettikleri hususlardan birisi de kurbanlığın organik olup olmadığıdır. Bayram Sayar, satışa sunduğu kurbanlıklarının hepsinin doğal ortamda yetiştirdiğini, bu anlamda kendilerine talebin oldukça fazla olduğunu belirtti.

Kurban etinin lezzetli olmasının sebebi,ne kadar organik beslendiğiyle alakalı olduğunu, Ayrıca Bölgenin havası, suyu ve merasıda kaliteli ve lezzetli etin alınmasında çok önemli olduğunu belirten Sayar, Doğal olmayan hiçbir yem kullanmadıklarını, hayvanlarını çayır ve çimende beslediklerini belirtti.

Sayarlar Tarım ve Hayvancılık işletmeciliği altında Uzun yıllardan beri besicilik yaptıklarını dile getiren Bayram Sayar, Kurbanlık almak isteyenlere her konuda yardımcı olduklarını ve olabileceklerini belirtti. TIKLAYIN

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)