SAYSİAD, AMPÜTE Milli Takımını Ağırladı

Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği SAYSİAD) üyeleri, Avrupa Şampiyonu olan Ampüte Futbol Milli Takım futbolcuları ile biraraya geldi. 

Samsun 23.10.2017, 14:47 23.10.2017, 15:26
SAYSİAD, AMPÜTE Milli Takımını Ağırladı

Türkiye'nin göğsünü kabartan Ampüte Futbol Milli Takım oyuncuları, Samsunlu yönetici, sanayici ve işadamları ile İstanbul'da biraraya geldi. SAYSİAD tarafından düzenlenen programda, Ampüte Futbol Milli Takım oyuncularına teşekkür edildi.

Eski AK Parti Milletvekili, Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Şehit ve Gazilerden sorumlu Oya Eronat,  MHP Samsun Milletvekili Adayı Hüseyin Edis,  sanatçılar Ahmet Selçuk İlkan, Sami Aksu, Ahmet Koç  ile birlikte Türkiye Engelliler Federasyonu Başkanı Arif Erdem Ültürk, Samsun  Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş, yargı mensupları, bürokratlar ile çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikte konuşma yapan SAYSİAD Başkanı Avukat Ayşe Üstünel Dağdelen, Ampüte Futbol Milli Takımı oyuncularına Türkiye'ye yaşattıkları Avrupa Şampiyonluğu gururu için teşekkür ederek; "Engelli sporcularımız desteklendiklerinde neler yapabileceklerini bizlere ve tüm dünyaya gösterdiler. Kendilerini SAYSİAD ve Samsunlular adına yürekten tebrik ediyorum.  Ampüte Milli Takımımızın tüm oyuncularını canı gönülden kutluyorum. Gerçekten imkansızı başararak bizlere ve ülkemize büyük bir gurur ve onur yaşattılar. Bu gurur ve onur içinde milli takım oyuncularımıza tek tek teşekkür ediyorum" dedi.

SAYSİAD tarafından düzenlenen yemeğe, Avrupa Şampiyonu Ampüte Futbol Milli Takımı Kaptanı Osman Çakmak ve takım arkadaşları da Avrupa Şampiyonluğu kupası ile birlikte katıldı.

Yorumlar (0)