Sevdamız Samsun Platformu Çaloğlu ailesini mutlu günü

Sevdamız Samsun Platformu yönetimi, Ladik Temsilcisi Seyit Ahmet Çaloğlu'nun mutlu gününde bir araya geldi.

Samsun 01.09.2019, 15:45
Sevdamız Samsun Platformu Çaloğlu ailesini mutlu günü

Samsun'da yaptıkları çalışmalarla kısa zamanda Samsunlular tarafındanda benimsenen ve takdir gören Sevdamız Samsun Platformu üyeleri, Ladik Temsilcisi Seyit Ahmet Çaloğlu'nun mutlu gününde yanında yer aldılar.

Sevdamız Samsun Platformu Ladik Temsilcisi Seyit Ahmet Çaloğlu ve eşi Arzu Çaloğlu’nun çocukları Adem Çaloğlu, düzenlenen muhteşem sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımını attı.

Ladik’te Seyit Ahmet Çaloğlu’nun evinin önünden yapılan konvoyun ardından düğün töreni Mevlid-i Şerfi okunarak devam etti.

Çaloğlu ailesini mutlu gününde Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, yönetim kurulu üyeleri ve platform üyeleri yalnız bırakmadı.

Platform başkanı Nuri Seven yaptığı açıklamada, "Sevdamız Samsun  Platform üyeleri olarak Ladik temsilcimiz Seyit Ahmet Çaloğlu'nun biricik evlatları Adem Çaloğlu'nun erkekliğe ilk adımının attığı önemli bir merasimde burada toplanmış bulunuyoruz. Temsilcimiz, Çaloğlu'nun bu mutlu gününde üyelerimizle birlikte yanında olmak istedik. Oğulları Adem'in böylesi bir güzel günde erkekliğe attığı bu ilk adımları gördük umarız damatlığınıda görürüz inşallah." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)