Alexa

Sevdamız Samsun Platformu, Demirtaş'ı Ziyaret Etti

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri SEVEN ve üyeleri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sevdamız Samsun Platformu, Demirtaş'ı Ziyaret Etti

31 Mart Yerel seçiminin ardından İlkadım Belediyesi Başkanı olan Necattin Demirtaş'a "hayırlı olsun" ziyaretleri devam ediyor.

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri SEVEN, Teşkilat Sorumlusu Zahit DEĞİRMENCİ ve Başkan Yardımcısı Bilal COŞKUN ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı Necattin DEMİRTAŞ'ı makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlkadım Belediyebinde 2. dönem başkanlık yapan Necattin DEMİRTAŞ'a Platform hakkında bilgi veren Nuri SEVEN, Samsun ve İlkadım için hazırladıkları projelerdenden bahsetti. Platform üyeleri, Daha güzel projeler için birlik sözü aldı. Sevdası Samsun olan tüm hemşerilerini tek çatı altında buluşturan bu platformun kısa sürede kamoyundan takdir aldığını dile getiren Başkan DEMİRTAŞ, Sevdamız Samsun Platformu’nun çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi. Samsuna yakışan güzel projeleri hayata geçirdiklerini ifade eden Demirtaş, platforma başarılar diledi.

Platform başkanı Nuri SEVEN, ziyaret sonunda Başkan DEMİRTAŞ'a görevinde başarılar dileyerek plaket takdiminde bulundu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2019, 21:02
YORUM EKLE

banner325