Sevdamız Samsun Platformu'ndan Ses Getirecek Proje

‘Çocuklarımız Samsunspor'la Buluşuyor’ projesi bu sezon büyük bir ses getirmeye hazırlandığını belirten Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, Samsun 19 Mayıs Stadı’nda bir araya gelerek yaklaşık 4 bin öğrenciyi buluşturmak istediklerini dile getirdi.

Samsun 05.03.2020, 15:34 05.03.2020, 15:46
Sevdamız Samsun Platformu'ndan Ses Getirecek Proje

‘Çocuklarımız Samsunspor'la Buluşuyor’  projesiyle ilgili Samsun ilçelerinde görüşmelerinin devam ettiğini belirten  Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven,  Tüm öğrencilerimizi Samsun 19 Mayıs Stadı’nda bir araya getirmek istediklerini söyledi.

Sevdamız Samsun Platformu’nun geçen sezon başlattığı ‘Çocuklarımız Samsunspor'la Buluşuyor’ projesi bu sezon büyük bir ses getirmeye hazırlanıyor.

Platform yönetimi, ilçe kaymakamları ve ilçe milli eğitim müdürleri ile görüşmelerini sürdürerek 17 ilçeden gelecek olan öğrencileri, 29 Mart Pazar günü Hekimoğlu Trabzon ile oynanacak olan müsabaka tek tribünde buluşturmayı hedeflediklerini belirten Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, yazılı basın açıklamasını şöyle yaptı:

“Şehrimizin markası olan Yılport Samsunspor’umuzun maçını çocuklarımızın statta izlemesine çok önem veriyoruz. Projemiz kapsamında Samsun’un 17 ilçesinde de görüşmelerimiz devam ediyor. Tüm öğrencilerimizi Samsun 19 Mayıs Stadı’nda bir araya getirerek yaklaşık 4 bin kişiyi buluşturmak istiyoruz. Öğrencilerin maça gelmeleri konusunda destek veren ve birlikte çalıştığımız tüm kaymakamlarımız ve ilçe milli eğitim müdürlerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık