Sevdamız Samsun Platformu Samsun Valisi Dağlı'yı Ziyaret Etti

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret etti.

Samsun 01.03.2022, 15:11
Sevdamız Samsun Platformu Samsun Valisi Dağlı'yı Ziyaret Etti

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret eden Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri platform çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, şu anda dört yıldır sürdürdükleri ‘Minikler Üşümesin’ projesi için çalışmalar yaptıklarını Yönetim kurulu üyeleri ve yardım severlerin desteği ile şehir merkezine uzak olan köy okullarındaki çocuklara atkı, bere, polar ve bot götüreceklerini söyledi. Seven, Samsun sevdalısı nesiller yetiştirmek için en ücra köşelere ulaşmaları gerektiğinin farkında olduklarını belirterek, Onur Anıt’a yapılan hain saldırının ardından bu yıl içinde Samsun’a gelecek olan turist sayısının artacağına dikkat çekti. Genel Başkan Nuri Seven, gelen turistlerin sadece anıtta fotoğraf çekinerek şehirden ayrılmamaları gerektiğini ve farklı yerlere yönlendirmek için çalışmalar yapılması gerektiğini belirtti.

VALİ ZÜLKİF DAĞLI’DAN DESTEK

Platformun çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, platformun çalışmalarını yakından takip ettiğini ve çok beğendiğini söyledi. Sevdamız Samsun Platformu’nun genç bir ekip ile başarılı işler gerçekleştirdiğini söyleyen Dağlı, tüm kurumların yapılan çalışmalarda her zaman Sevdamız Samsun’un yanında olacağını ifade etti. Vali Dağlı, ayrıca TEKNOFEST’in Samsun’da düzenleneceğini hatırlatarak, bunun iyi bir kazanım olduğunu söyledi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)