Sevdamız Samsun Platformu, Samsunspor'u Ziyaret Etti

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven ve üyeleri Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak’ı ziyaret etti.

Samsun 13.09.2021, 16:16
Sevdamız Samsun Platformu, Samsunspor'u Ziyaret Etti

Sevdamız Samsun Platformu olarak her zaman Samsunspor’un yanında olduklarını açıklayan Nuri Seven,  Bu sezon sonunda da Samsunspor'un şampiyonluğa ulaşacağından şüphe duymadıklarını belirtti.

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak’ı ziyaret etti.

Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, Altıparmak’a şampiyonluk yolunda başarı dileyerek, “Samsunspor bu şehrin lokomotifi. Bunun için tüm STK’ların karşılıksız olarak destek vermesi ve yanında durması gerekiyor. Biz Sevdamız Samsun Platformu olarak her zaman Samsunspor’un yanındayız. Bu sezon sonunda da takımımızın şampiyonluğa ulaşacağından şüphemiz yok” diye konuştu.

Ziyaretten dolayı teşekkür eden Teknik Direktör Mehmet Altıparmak ise başarılara birlikte hareket edildiğinde ulaşıldığını belirterek tüm şehrin Samsunspor’un etrafında toplanmasını istedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)